Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, h VV...

Mit gondoltok arról, h VV Vera Annamarit vitte ki?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy szerintem szánalmas volt ez a húzása, mivel állandóan Veronikát fenyegette.Amikor meg rákerült a zöld kendő, akkor úgy be volt sz.rva, hogy azt se tudta, hogy nyalizzon a többieknek.Amúgy is ki nem állhattam, de ezzel teljesen lejáratta magát, meg elveszítette minden hitelességét.Nagyon gáz egy nő.
2011. dec. 7. 11:39
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:
Én meg azt, hogy örülök neki, hogy van akinek ez a legnagyobb gondja...
2011. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg gáz, rendesen besz@rt, itt látszott meg, hogy csak a szája nagy, ha tettlegességre kerül a dolog egyből meghátrál.... amúgy Annamari is hasonló szinten van, nemrég még magára akarta pakoltatni a jeleket, hogy kivigye Verát, aztán már persze akkor is besz@rt úgyhogy gyorsan meggoldolta magát, most meg szabályosan nyalt annak a szánalom verának, hogy ne őt vigye ki... igazából felőlem mind2 kinn maradhatott volna
2011. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!