Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van különbség a THome, a UPC...

Van különbség a THome, a UPC és a DIGI képminősége között nagyméretű LCD-tévén?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy Full HD-s tévét, de erre Magyarországon nincs értelmes HD-adás megfizethető áron. Ami nálunk elérhető, az a THome IPTV-je, a UPC Digital csomagjai, vagy a DIGI műholdas tévéje. Van -e különbség képminőségre a DIGI és a többi szolgáltató között? Csak mert a DIGInél 3000 Ft hűség nélkül a havidíj, a szerelés mindennel együtt max. 10000 Ft. A UPC-nél a HD csatornát is tartalmazó csomag 6200 Ft 1 év hűséggel, és nem győzött meg, hogy kell nekem M1, M2, NatGeo, Eurosport HD-ben.


Így akkor képminőségben vállalható a DIGI a másik két szolgáltatóhoz képest?


2011. dec. 8. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem volt eddig válasz, nekem most ugyanez a gondom, fel is tettem egy új kérdésben. De nekem is döbbenetes, hogy milyen a Thome IPTV képminősége egy nagyképernyős tévén. Mint ha egy 10 évvel ezelőtti vacakul tömörített filmet néznék. Hót pixeles, az arcok egybefolynak, semmi részlet nincs rajtuk stb. Tud erről valaki valamit? Ennek tényleg így kell lennie, vagy más szolgáltatónál normálisabb a képminőség?
2012. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!