Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok az X-faktorban?

Kinek szurkoltok az X-faktorban?

Figyelt kérdés
Én eddig Tamásnak szurkoltam, de most hogy ő kiesett, csak Enikő vagy Tibi. Ti kinek szurkoltok? Szerintetek ki érdemelné( vagy érdemelte) meg a győzelmet, és kinek kellene hazamennie? Szerintem Taránynak kellett volna megnyernie, és Baritz Gergely már régen hazamehetett volna. Nulla énekhang, bohóckodás, de persze a kis tinip*csák szavaznak rá. EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, NEM KELL MAJD ÉRTE LEUGATNI! Szóval szerintetek?
2011. dec. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is Tarány Tominak szurkoltam. Álmaimban nem gondoltam volna hogy kiejtik :( Baricznak semmi keresnivalója a döntőben véleményem szerint.

Nem nézek meg több részt az X-faktorból :(

2011. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK VELED!

Tarány Tamásnak tovább kellet volna jutnia Gergőnek meg ki kellet volna esnie!

De hát hónap eleje van a szülők feltöltötték a lányuk telefonját....

2011. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tehetség alapján egyértelműen Tarány Tamásnak kellett volna nyernie!

Mivel Gergőt személyesen is ismerem természetesen elfogult vagyok vele, és neki szurkolok, de ha félreteszem azt, hogy elfogult vagyok és csak a tehetséget nézem akkor azt mondom, hogy most már Enikő nyerjen.

Kocsisnak jó hangja van és ennyi, semmi extra nincsen benne, el se tudom képzelni klippekben, vagy koncerteken. Olyan semmilyen. Kicsit olyan mint az az André a Csillag születikbe. Nem tudom elképzelni hosszú távon énekesként.

Gergőhöz még annyit fűznék hozzá, hogy aláírom, hogy messze nem a legtehetségesebb, de ha tavaly Király L. Norbinak volt helye a döntőn akkor neki is van, ha tavaly Király L. Norbit így nyomatták a verseny után akkor Gergő is megérdemli azt, hogy legalább annyira nyomassák. (ezt elfogultság nélkül írtam)

2011. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom.

Úgy képzeltem, hogy most B. Gergő végre kiesik, így valóban a 3 legjobb megy a döntőbe...

A döntősök közül Enikő és K.Tibor tetszik a legjobban.

2011. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hála az égnek hogy kiesett.
2011. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Taránynak szurkoltam. Messze ő volt a legtehetségesebb. Gergő csak jól néz ki, de a hangja nem nagy extra. Kocsis Tibinek meg jó hangja van, de ennyi. Unalmas, semmilyen. Ma adás előtt elgondolkoztam, hogy bent van-e még, pedig minden adást láttam, de hirtelen nem ugrott be. Szinte egy produkcójára se emlékszem, talán csak a Queen számra, de az is a szám miatt volt emlékezetes. Szóval mostmár Enikőnek drukkolok, ő szép is, tehetséges is, érdekes is.

Bár, ismétlem, szerintem egyértelműen Tamás kellett volna megnyerje!

2011. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
a tini pic.sák jól megcsinálták ezt is
2011. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kocsis tibi szerintem a legjobb, gergőnek már rég haza kellett volna mennie..
2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sziasztok,lehet az íQ nem olyan vagy a hallásom, :) de baricnak nagyon nagy szerencséje van, én a fináléba abszolut bejutonak tartottam tamást...ezek után x-faktor??? pl csillag születik müsörban komolyabb a kiválogatás aki ezt követik,meg persze a mentorok is!!! ott baricot a válogatáson elkülték volna!
2011. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Muri Enikőnek!

Tamást nagyon sajnáltam... :( ő és Enikő voltak a legjobbak.:S

14/L

2011. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!