Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem gáz hogy...

Szerintetek nem gáz hogy Tarány Tamás kiesett az x fakorból?

Figyelt kérdés
Nekem a többiekkel nincs semmi bajom,Kocsis Tibi vagy Muri Enikő fog nyerni.De az a rikácsoló papagáj (Baricz) még mindig mit keres ott???
2011. dec. 12. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnálom,hogy ő esett ki. Igazából innen nekem már mindegy ki fog nyerni,bár én Muri Enikőre tippelek (sajnos).
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ő volt a legjobb a mezőnyben, neki kellett volna nyernie. Remélem még nagyon sokat fogunk hallani róla, megérdemli! Tibinek és Enikőnek is nagyon jó hangja van de Taránynál gyengébbek. Gergő is tehetséges, jobb is lehetne, de szerintem Keresztes Ildikó teljesen elrontja. De az is igaz, hogy a ő volt a leggyengébb az utolsó 4 (vagy akár5?) bennmaradt versenyző közül. Király L. Norbinál (akit még nála is jobban nyomattak és idáig eljutott) sokkal jobbnak tartom őt.
2011. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz, azt sem tudom ki az, az előző széria közepén besokalltam Keresztes Ildikó színészi teljesítményétől úgyh leszoktam róla....
2011. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik kommentelő. Hogy érted azt, hogy Keresztes Ildikó elrontja?
2011. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rossz volt nézni a műsírását amikor kiesett valaki, meg a berögzött színészi gesztusokat...
2011. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

12:03


Úgy értem, hogy olyan számokat választ neki (bár nem tudom Gergőnek mennyi beleszólása van) amik abszolút nem állnak jól neki és Ildikó pedig megmagyarázza, hogy ez jó. Sokszor rekedten énekel, és tisztán látszik, hogy az a stílus se az övé mert csak szenved vele, és Ildikó arra is azt mondja, hogy csak a legnagyobbak képesek erre...

Ilyen sok rossz dalválasztás egyik versenyzőnél se volt és ez a mentor hibája! Érdekes amikor nem rekedten énekelt vagy olyan számokat kapott amik jól álltak neki egyből nagyon jó volt.

Szerintem sokkal többet kilehetne hozni belőle csak rossz mentora van. Na de ez az én véleményem lehet én látom rosszul...

2011. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, értem, köszi.:)
2011. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!