Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem undorító amit...

Csak szerintem undorító amit Attila művel (kampányol Csaba ellen)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Csak magát járatja le! Nincs szókincse nem tud normálisan érvelni maga mellett, Petike pincsikutyája és még a csajoknál is szar... Szerintem ezt mindenki látja, ezért nem értem miért ez a viselkedés jön be az embereknek. Valaki nem tudja ezt nekem megválaszolni?
2011. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%

Sok való világos majom csak egyétek azt azt a sok szart, amit a retekklub elétek rak.

Annyit is értek, ha ilyen attila meg csaba vagy milyen senkikről vitatkoztok.

2011. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es sajna te még nagyobb senki vagy..még a neved se tudjuk..ők valakik,h. vitáznak róluk..

hajrá csabi.

2011. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Buta és Megvezethető tegnapelőtt 17.43.!


Tudod, Csaba nem biztos, hogy nem csinál semmit. Ugyanis az összefoglalót úgy válogatja össze a csatorna, hogy az általuk favorizált emberek kerüljenek bele, azaz: a megvezethető nézők azt higgyék, csak az a szórkoaztató, aki benne van az összefoglalóban, amint épp görénykedik, szemétkedik, hisztizik, ordibál.


Az összefoglalóba ugyanis nem az kerül bele, aki nem csinál semmit, hanem az, aki nem csinál semmi ALANTAS, SZEMÉT, ŐRÜLT, NETÁN OCSMÁNY dolgot. Nem tűnt fel, hogy minden összefoglalóban vagy a bolond Verát mutatják, vagy a hiszis Kingát, vagy az ármánykodó Péter vagy pszicho-skizo Attilát? Veronikát meg azért mutatják, mert a tv-néző agyatlan pasi részlegének is kedvezni kell egy pár műmellel és sz.pósszájjal. Te hova tartozol?

2011. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bocsi, kimaradt egy szó: tehát nem az NEM kerül bele.
2011. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
attila biztos azért utálja Csabát mert Csaba sokkal értelmesebb személyiség. Hisz attila NEM VÉLETLENÜL ÉL MÁR HOSSZÚ ÉVEK ÓTA EGY KUTYÁVAL. Hát igen neki csak a kutya jut mivel annyira undorító ember viselkedésileg hogy az emberek inkább eltemetnék mintsem vele legyenek. Egy normális agyilag fejlődött ember nem viselkedik így mint a tetű attila. attila ráadásul egy Kingát nem bír befűzni ahhoz is segítség kell neki. Szégyen ez az attila de ez a véleményem péterről is. 2 semmire kellő személyiség akik mindig fosnak a párbajtól. De a vv5-öt sajnos ilyen tetvek nyerik meg elég csak megnézni a vv4-et ott is a döntőbe 2 undorító (éva, alekosz-aki ráadásul külföldi) és egy értelmes jutott be. Sajnos ez kell HUN-nak az undorítóak és a fiatalok mind ilyenről vesznek példát. BOCSI HA ELTÉRTEM A TÁRGYTÓL.
2011. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!