Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit szeretnétek, hogy az idei...

Kit szeretnétek, hogy az idei x-faktort megnyerje? Miért pont ő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
talány tamás. ezt az egy nevet tudom belőle. ha onnan van...
2011. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző! Tarány Tomi már kiesett sajnos...

Amúgy sztem is neki kellett volna megnyernie, de most már mindegy, csak ne a Baricz!

2011. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enikő, mert jobb a hangja a Gergőétől és a Tibiétől is. És hát jó lenne ha most csaj lenne a győztes, mindig pasik nyernek. De am én bírom a Gergőt és a Tibit is szal az se baj ha vmelyik a kettő közül nyer...
2011. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Tarány Tamásnak kellett volna megnyerni. Mivel ő kiesett, most már nem érdekel az egész.

De ha mégis választani kéne, akkor Kocsis Tibor nyerjen és Muri Enikő pedig legközelebb essen kifele most már!

2011. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én őt szerettem volna

meg mondaná valaki miért nem választották be?

szerintem tökéletes volt.


http://www.youtube.com/watch?v=xCf-tlupD3E&feature=related

2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem őt választották, mert hasonló hangja van mint Rúzsa Magdinak, ezért nem hozta volna a kellő népszerűséget. Itt nem az a kérdés, hogy ki a jó és ki a jobb,hanem az, hogy milyen nem volt még.
2011. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!