Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is csak azért...

Szerintetek is csak azért nyert az Összeesküvőkben Csenge és Peti mert Csengének Kiki az apja?

Figyelt kérdés
Peti és Csenge az igaz őszinte szerelem ,igaz!???:-Sinkább adtam volna Nikoéknak de még Másáéknak is szívesebben a nyereményt...
2011. dec. 17. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem szavaztál még1szer a Nikóékra, vagy Mására, és már nem is nyertek volna Csengéék.

Nikó egy nagy *rva, Ricsi meg egy jellemtelen egoista patkány, csak az anyukáját értékeltem.

2011. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hiába szavaztam volna úgyis Csengéék nyerték volna mert ez nem az Összeesküvők volt inkább az Összeesküvés!!!
2011. dec. 17. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom,mint te,bár én nem néztem a műsort,csak sokat hallottam róla,én az összes ilyen szavazós műsort betiltatnám
2011. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy részt sem láttam belőle, de tegnap odanyomtam és láttam a 2 párost... és nekem a Ricsiék sokkal szimpatikusabbak voltak, mint akik nyertek... aztán megláttam, hogy a csaj apja a Kik, akkor már rájöttem h miért nyertek ;)
2011. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó helyre ment a nyeremény! Gazdagokhoz!
2011. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ki az a kiki?
2011. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

dehogyis


azért nem akkora ember az a pasi

én eddig azt se tudtam ki az



egyszerűen nekik volt a legtöbb rajongójuk

pedig döguncsik voltak

és Csenge nem szereti Pétert sztem

2011. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5/7

Szerinted Ricsi, vagy Alekosz szegény?

A nézők döntöttek így, ha tetszik, ha nem.

2011. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a ricsi megcsalta a mónikát,a mása meg úgy ment ve h azt mondta h egyedül álló azt közbe meg házas volt szóval mind a 2 páros egy undorító patkány!!! csengéék megérdemelték és sztem egyáltalán nem azért nyertek mert a kiki a csenge apja hanem azért mert ők normálisak voltak nem úgy mint a többi páros...
2011. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hm.. még ilyet -_-"
2012. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!