Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti egyetertetek azzal, hogy...

Ti egyetertetek azzal, hogy kik jutottak a dontobe?

Figyelt kérdés
En annyira orulok,hogy vegre kiesett Gergo,nem illet oda,mar nagyon regen ki kellet volna esnie az Ikrekkel,es Lil C.-vel eggyutt.
2011. dec. 18. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Tarány Tomiért fáj a szívem


Enikő helyett őt szeretném


de mivel Tibi a másik favorit így nehezen döntenék közülük:D



Tibinek ötülök

2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*örülök
2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 3 közül örülök igen, mert Baricz volt a leggyengébb a trióból, viszont ha a 12ből kérdezed akkor Muri. Tarány döntőt néztem volna, de Tibinek is örülök!
2011. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte azt hittem, hogy Tarány Tamás fog döntőbe jutni és Kocsis Tibor, Tarány Tamásnak szurkoltam. Kocsis Tibor ott is van, de mit keres mellette Muri Enikő??? Ezt fel nem tudom fogni.


Remélem, Kocsis Tibi nyer. De szerintem megint csalás lesz és Muri Enikő nyeri meg, úgy mint a tavalyi Megasztárban szegény Kökény Attilával volt...

2011. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!