Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tavalyi vagy a mostani X...

A tavalyi vagy a mostani X Faktor Finálé tetszett jobban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Tudom szubjektív:) Nekem pl. a tavalyi sokkal jobban tetszett, nem mondanám azért , mert ez volt az első széria. Izgultam végig szinte az összes elő show-k alatt, hogy ki esik ki, a finálénál pedig nem is tudtam dönteni, Csabát és Nikolast is szerettem:D Előtte Norbit is.

De most ennek a fele sem volt meg szinte tavalyról.Ja és "bírom" a mostani döntősöket is,de a tavalyiak elképesztő jók voltak:)

Ennyi az én véleményem, várom a tiétekét :)

2011. dec. 19. 15:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a tavalyi. Annak volt valami különös hangulata, legalább is számomra, mert volt egy nagyon jó közvetlen élményem is ezzel kapcsolatban.
2011. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tavalyi, viszont idén az nyert akinek szurkoltam :)
2011. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a választ:)

Első válaszoló,persze csak ha publikus,megosztanád ezt az élményedet?:)

2011. dec. 19. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tavalyi.

Szerintem sokkal tehetségesebbek voltak, kivéve Dorkát.

Idén Tarány Tominak szurkoltam, ő tényleg jó volt, na de az ikrek, gergő, lil c? Ne vicceljünk már..

2011. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen...:) Nekem a tavalyi mezőny Nádor Dáviddal lett volna tökéletes, de hát Feró nem így gondolta.

Visszatérve a tavalyi fináléra eszméletlen jó volt,ahogy megszólalt a Rekviem egy álomért és bejöttek a finalisták. Már azért megérte:D Viszont a mostaniban pozitívum,hogy Malek Miklós sokkal szimpatikusabb,emberibb, mint tavaly.

2011. dec. 19. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tavaly csak Nikolas, Csaba és Veca volt tehetséges, de egyiket sem kedveltem. szóval az egy nagy 0 volt számomra. mondjuk az idei sem volt sokkal jobb, Kocsis Tibin, Tarány-n, Baricz Gergőn, Demes Tamáson és Gyurcsik Tibin kívül egy tehetségeset nem láttam. szóval én alapjaiban csalódtam ebben a hatalmas valaminek behírdetett magyar X-Faktorban.
2011. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavalyi. Nem is tudom, talán a rendezés miatt, de semmiképp sem a versenyzőkön múlt. A mostani döntő eszméletlen giccsesre sikeredett
2011. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Makk Dorina válasza:
Tavalyii..):):):) ez is tetszett de a tavalyii jobbann...
2011. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem:) Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2011. dec. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!