Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki letudná fordítani hogy...

Valaki letudná fordítani hogy ebben a videóban mi hangzik el?

2011. dec. 27. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos lefordítani nem tudom.

Viszont engem is nagyon érdekelne hogy mi hangzik el a videóban!

Nicolenak gyönyörű a hangja!

2012. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is gyönyörű a hangja, csak kár hogy hónapok óta senki sem tudja lefordítani. :(
2012. márc. 11. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja:((((((
2012. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csajszi124 ***** válasza:
100%

"Tudod XY, Nicole-ra emlékeztetsz engem. Szerintem ez pontosan az amit láttam volna Nicole-tól ha 20 meghallgatása lett volna itt első alkalommal"


"Ez vicces mert utánanézhetsz amikor a nemtudomholvoltam és énekeltem az I will always love you-t Whitney-től." és utána énekel.. arról fogalmam nincs mit mond amikor odaírtam hogy nemtudomhol..mert lehet az lenne az a szó ami kicsit értelmesebbé tenné, de remélem segítettem :D

2012. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösziiii... sokat segítettél, mert így újra nézve már sokkal kerekebb....köszi még egyszer!!! :D
2012. márc. 15. 16:58
 6/11 anonim válasza:
én is ezt a videót néztem pont...és mindenkitől ezt kérdezem h mit mondd simon cowell nicolnak amitől énekelni kezd...és nagyon meglepődtem h így beéneklés nélkül meg minden baromi jó hangja van...és utána mikor simon cowell már a vége felé egyedül van és dumál..akkor mit mondhat???
2012. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne. :)
2012. márc. 17. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is!!!!!:)
2012. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csajszi124 ***** válasza:
na az is érdekelne..de hiába hallgatom, a háttérzaj miatt nem értem :SS
2012. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én ennyit veszek ki belőle: "...working alongside me,

I could kill those." Ami annyit jelent, hogy: ... mellettem dolgoznak, megtudnám ölni őket. Az elejét nem értettem, de örülök, hogy ennyit sikerült kiszednem.

2012. márc. 17. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!