Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is béna műsorvezet...

Szerintetek is béna műsorvezető Marci a VIVA-nál?

Figyelt kérdés
valahogy már nincs is kedvem nézni annyira viccesnek érzi magát közbe nem is az.Eszterrel együtt lehúzzák a csatornát pedig régen tökre szerettem. Csak én vagyok ezen a véleményen?
2011. dec. 28. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

nekem nincs ilyen adóm


de láttam már párszor

ultragáz

2011. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
nem csak te..amióta ők a műsorvezetők, azóta nem is nézem a csatornát.. meg az a tömérdek reklám.. (N)
2011. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több, mint egy éve nincs Vivám, akkor láttam utoljára, amikor Eszti odakerült.

Tulajdonképpen az az adó addig sem ért sokat. Alacsony színvonal, rossz források, tájékozatlanság...ezek addig is megvoltak, enélkül meg egy zenecsatorna aligha ér valamit.

2011. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már én sem néztem. Ben-t imádtam,Zalát is szerettem meg Adát is. De ez az Eszti,Marci nameg van az a kisgyerek őőő Random Marci talán?!

Borzasztó.

2011. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ugyanezena váleményem.. A régi müsorvezetők: Zola, Ben, Ada és Kisó.. valahogy sokkal jobban csinálták eszt.. Még Esztit el is viselem, bár nem nagyon bírom, de ez a MArci....... KATASZTRÓFAAA!..
2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
főleg ez a random marci húzza le nagyon. nagymenőnek hiszi magát pedig még csak gyerek, és semmi humora nincs. a marci meg tisztára idióta, az egyik adásban megállított egy 80 éves nénit aki menni is alig tudott, és kérnie kellett egy számot.
2012. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Marci olyan, mint Ben kicsiben :D


Amióta Ben és Zola elment a csatornától, nem nézem... Nem tetszik az 'új' Viva, pedig 1-2 éve nagyon szerettem nézni, főleg az Interaktívat

2012. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!