Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehetséges, hogy lesz Magyaror...

Lehetséges, hogy lesz Magyarországon még Big Brother?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
reméljük nem.....amúgy a 2.széria nem hozott akkora nézettséget,úgyhogy v.színűleg nem vágnak bele újra...bár sose lehet tudni,lehet h.újra megkísérlik...amúgy sok országban már 6.-7.évad megy,nálunk ez nem v.színű,h.bekövetkezik.
2008. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Ha az utolsó széria sikeres lett volna, akkor tuti lett volna következő. Nem hiszem, hogy megkockáztatnék a további veszteségeket...
2008. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg nem, lévén, hogy erőteljesen bebuktak vele. Mondjuk az érdekes, hogy miért tesznek fantasztikus beleérzéssel tönkre minden vásárolt licencű műsorukat. (lsd. BB, Buzera stb.)

Azt nem mondom, hogy remélem, mert tök lényegtelen, ameddig nem teszi tönkre az NCIS-t vagy a House-t. Bár a House-t már mindet láttam és az NCIS-t is meg tudom nézni máshol, csak akkor egyáltalán nem nézném őket...

2008. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, mert a második szériánál kiderült, hogy az első sikerét nem tudják megismételni. Meg amúgy sem szoktak lefutott műsorokba újra belevágni. Ez akkor egyszer érdekes volt, de ma már a kutya nem kíváncsi rá. Az más kérdés, hogy külföldön még mindig megy néhol, de ez a hazai közönségtől függ.
2008. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen!!! (L)(L)
2009. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!