Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen animét, mangát szeretsz...

Milyen animét, mangát szeretsz? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok,és hogy hány éve nézitek az animét,és hány éve olvasol mangát:)
2009. máj. 22. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre ott az Amondo fórum XD

Nyah de,én kiskoromban néztem,aztán 1.5 éve kaptam rá ismét,h kikapcsoljon az agyam a vizsgák közt.

Inkább mangás vagyok,és a lényeg,hogy legye igényes a grafika és legyen olyan története ami miatt érdemes olvasnom.Azért nem árt ha ven benne romantika és egy csepp humor,de a dráma és a slice of life is közel áll hozzám:)

A Vampire Knight,Pandora Hearts,RomeoxJuliet,FullMoonwoSagashite,Chocolate Cosmos,Love berrish és még megannyi a kedvencem.A Narutot is olvasom,de csak azért mert Shikamarut nagyon szeretem:D

2009. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát. 15 éves vagyok, de 5-6 évesen kezdtem animézni:D aztán úgy komolyabban 12 éves korom óta. főleg yazawa ai műveit szeretem mind animében mind mangában. illetve most én is rákattantam a death notera. a mostani kedvenc mangám pedig az élni.
2009. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Öhm basszuskulcs,Yazawa Ai,nah igen,amúgy az ő művei a kedvenceim,vagyis 2,a Paradise Kiss és a Gokinjo monogatari.Ciki,hogy kihagytam:S
2009. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anime: Vampire Knight a jelenlegi favoritom, vicces, szépen van megcsinálva, jó a történet, nem az a szokványos.

De van sok kedvenc, 6 éve függő vagyok. Junjou Romantica, Loveless, Gravitation, Kyou Kara Maou, Code Geass, Fruits Basket, Kuroshitsuji, Yami no Matsuei, Elfen Lied.


Manga: ööö... szinte minden ami vicces vagy yaoi vagy shounen-ai :D


16 vagyok.

2009. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 23. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Dragon Ball Z

11 éve ismerem

16F

2009. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szeretem a következőket:

Bleach, Naruto, Naruto Shippuuden, Vampire Knight, Slayers Revolution, Blood+, Full Metal Alchemist és k.b. 1 éve nézek animét és úgy fél éve mangát.

2010. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc animéim: Bleach, Loveless, Hellsing, Wolf's rain.

Mangáim: Loveless, Akuma de sourou

2010. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!