Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki arra a...

Emlékszik valaki arra a mesefilmre, aminek a főszereplője egy Lucas nevű tigris volt?

Figyelt kérdés
Nagyon noir volt, egyébként francia. Inkább animációs film volt. Mindenféle szárnyas szörnyek voltak benne, és ijesztő volt az egész. A 80- as évek végén, 90- es évek elején ment szünidei matinéban.
2012. jan. 4. 22:26
 1/7 Rsta ***** válasza:
Lukas, a rongytigris a címe.
2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rsta ***** válasza:
De ha francia, akkor tényleg Lucas.
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húúú, nagyon- nagyon köszönöm!!!!Ez az! És tényleg Lukas, finn. Most megnézem újra, hogy tényleg olyan félelmetes volt e, vagy csak kicsi voltam. Még egyszer köszi!
2012. jan. 5. 22:29
 4/7 Rsta ***** válasza:
Számomra a Varjúdombi mesék félelmetesebb volt, pedig már nem is annyira voltam gyerek...
2012. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkoriban én is féltem a Varjúdombitól, de most már nagyon szeretem.

Ha már így tudtad a Lukast, megkérdezem, hogy nem emlékszel arra a rajzfilmre, ami szintén ebben az időszakban ment és valami manó vagy lény volt benne, aki a mosogató alatt élt, gyufaskatulyában aludt, csótánnyal haverkodott? Elég mocskos mese volt, és mintha az a típusú ceruzás rajz lett volna, ahol rezegnek a vonalak mese alatt is. Hátha erre is emlékszel!

2012. jan. 6. 13:18
 6/7 Rsta ***** válasza:
Ez nincs meg.
2012. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gyufaskatulyás mese címe Mátyás, a házimanó (Murun Buchtansangur). A youtube-on fellehető pár epizódja.
2014. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!