Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiknek az éneke/előadása...

Kiknek az éneke/előadása tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

Ha ingyen szavazhatnátok egyet akkor kire szavaznátok?

valóvilág


2012. jan. 8. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Csabáék!!!! ha az előadás szempontjából nézem emígy már csak Eszter van akit egy kicsit még kedvelek bent...
2012. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attiláék. De csak Attila.
2012. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Péternek alapvetően nem volt rossz hangja, de nem tartotta az ütemet. Eszter borzasztó volt. Előadásuk tetszett.


Vera átlagosan hamiska volt, Csaba viccesen hamiska. Előadásuk szerintem nagyon aranyos volt, Csaba (és az ilyen produkcióknál látszik igazán!!) egyéniség. Akárhogy tagadják mások.


Kinga és Fecó - előadásmód semmi, nem követelt táncot, sem szórakoztatást, Fecó aranyos volt, Kinga hamis.


Seherezádé katasztrófa volt....Attila viccesen táncikált, de ultra gáz, hogy egy hét alatt nem tudott megtanulni pár mondatos szöveget, mert BELESZART. Ez ő. Öntörvényű, ennyi.


Összességében Csabáék. Attiláék is szórakoztattak, de az ő előadásuk az a típus volt, amikor nem VELÜK nevettem, hanem RAJTUK. Azaz: nem viccesen volt xar a produkció, hanem szánalmasan. Szegény Serinek rossz a hangja kegyetlenül, a mozgása útszéli, Attila meg annyiba se vette az egészet, hogy megtanulja a szöveget, nekem ez gáz.

2012. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Csaba es Vera produkcioja tetszett a legjobban
2012. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A tuja olyan béna volt mint mindig!
2012. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt is megjelent a "tujázó" nevű állatfaj. Tippelgettem, hányadik hsz lesz az, amelyben nincs igazságalap, csak Attila által szájba diktált szavak. Íme, előző hsz :)
2012. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!