Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV-s vetélkedőkbe - mint...

A TV-s vetélkedőkbe - mint pl. Maradj talpon - miért csak gazdag embereket válogatnak be?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag mindenki pénzügyekkel, marketinggel meg ilyesmikkel foglalkozik, aki elmegy oda játszani. De például nem volt még olyan, akinek a szakmája mondjuk takarítónő vagy esetleg kőműves, stb.
2012. jan. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy külső selejtezőkör, talán valamiféle tesztet iratnak velük, vagy ilyesmi.
2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na jólvan, kicsit leállok a gyakorikérdésekről, ma már a 2. túl gyors üzenetem volt.


Szóval valószínűleg van egy külső selejtezőkör általános kérdésekkel, amin ők jobban megfelelnek. Ilyesmi okok lehetnek.

2012. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Kár szépíteni, a takarítónők általában nem képernyőképesek.
2012. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És valószínűleg kevésbé műveltek is (nem bántásból) Gondolom a teszt, amit írnak a válogatáson megkíván egy bizonyos műveltségi szintet. Ha esetleg nehezebb kérdés is van köztük, akkor több az esély rá, hogy egy diplomával rendelkező, olvasott, művelt ember könnyebben tudja


Egyébként sokszor szerepelnek benne tanárok és diákok is, ők szerintem nem tartoznak a gazdagabb réteghez. De ők is azt támasztják alá, amit az előbb leírtam.

2012. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként miből gondolod, hogy a pénzügyesek és marketingesek mind gazdagok?
2012. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!