Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kit hív ki Eszti?...

Szerintetek kit hív ki Eszti? És egy Csaba-Eszti párbájról visszamenne? Na és egy Eszti-Kinga párbajról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem Verát hívja,vagy Kingát....ja és sztem senkivel szemben nem megy vissza Esztike...
2012. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esztikének már tényleg lejárt az ideje... Az elején jó volt mert ő volt a kis újonc akit nem szeretnek, de most kb. hányinger!
2012. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Kingát fogja kihívni. Ha Attilát hívja akkor nagyon megfogok lepődni.

Ha Csabát hívná ki akkor Csaba menne vissza.

2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vera,kinga szerintem is...csabi és kinga is visszamegy..
2012. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha van 1 csepp esze, akár Csabát békén hagyja :)

Attilát vinném a helyében.

2012. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenki ellen kiesne, a legtöbben elpártoltak tőle, amikor kimutatta a foga fehérjét. De talán Kinga ellen esne ki a legkisebb különbséggel.

Ha Attilát vinné, állati rosszul járna, Attilát ugyanis szinte isteníti a nézők nagy része, bár még nem jöttem rá miért, én egy rosszindulatú szarkavarót látok benne.

2012. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Csabát hívná ki, akkor Csaba menne vissza. De Vera és Kinga ellen van esélye. Attila olyan mint egy háborús bűnös, zavarodott elméjű, a lelke mélyén veszélyes. Nem hiszem el, hogy Attila átment a pszichológiai rostán, vannak pszichiáter ismerőseim, ők is mondták, hogy egyértelműen személyiségzavaros, paranoid jelenség. Hogy a nép ezt kajálja, ez csak egyet jelent: meg van zakkanva az ország is...
2012. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát igen, Attilát veszélyes lenne, de egy próbát megérne :) Szerintem senki nem kedveli már bent. Csak kár, hogy nem ez számít!
2012. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Attilával szemben biztos hogy lenne esélye... Csak ahhoz nem lesz elég bátorsága, hogy kihívja...
2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attilával szemben NEM lenne esélye, mert a nézők imádják, legalábbis nagy része.
2012. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!