Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok nekem mondani több...

Tudtok nekem mondani több évados animéket?

Figyelt kérdés
Sok anime sorozatot néztem már,de nagyon rossz volt,hogy huszonvalahány rész után vége és ráadásul befejezetlen a történet.Előre is köszi.
2012. jan. 25. 16:37
1 2
 11/16 anonim válasza:

Bakuman - ez ugyan nem harcolós, fantasys anime, mint amit eddig írtak, hanem slice of life, de ez is shounen és nagyon jó! ^^

Natsume Yuujinchou - jelenkori fantasy és nagyon aranyos :)

Chihayafuru - sport anime, elsőre furának tűnhet, de nagyon izgalmas és szintén nagyon jó!

2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ninjaasasin válasza:
kár hogy én már mindegyiket láttam:D
2013. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Azt nem tudja valaki, hogy mi van a Nurarihyon no Mago 3 évadával? Épp készülnének a csatára, illene így kiadni animében a 3 évadot meg legalább ha lenne valaki aki magyar feliratozná.
2013. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Igen van remény a Nurarihyon no Mago 3 évadára?


Úgy ahogy a Vampire Knight 3 évadára... azt is 5 éve ígérgetik... de semmi. A Kore Wa Zombie Desu Ka? úgyzintén ilyen. Vagy minden jó mangából csak 2 évadot csinálnak meg animéban vagy mi? ><


De ha már mindenből 2 évadot szándékoznak csak megcsinálni, akkor szerintem úgy kellenbe megcsinálni ezeket animéban hogy normális vége legyen a 2 évadnak. :/

2013. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 riki97 válasza:
irtátok h a dragon bal 70-10 rész ? xd az vagy 500rész + a filmek azal elleszel és a one piece is 700részes a bleach 450 a naruto shippuden most a 410nél tart a simának is van 200 része a fair tale is vagy 200 rész szerintem elleszel ha huszu animét keresel
2015. ápr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ajanlom a naruto one pieve fairy tail és blech mellet a hunter x huntert eleg hosszu az is
2016. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!