Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik Vámpírnaplók részben...

Melyik Vámpírnaplók részben van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Azt a részt keresem, amelyikben Elena és Caroline a bárban beszélgetnek. Caroline nagyon ki volt akadva, azt hiszem, akkor ölték meg valakiét. Elena feláll az asztaltól és Caroline akkor látja meg Damont és utána kezdenek el beszélni és megismerkedni.

Azt hiszem az első évadban volt még..


2012. jan. 28. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. résznek a végén. :)
2012. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
második évad végén nem lehet, mert Caroline Damont már régen az első évadban megismerte.;)
2012. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,biztos,hogy az első évadban volt,de nem 2.részben. :S
2012. jan. 29. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok..elég nagy hülyeséget írtam.bocsi.szerintem a jelenet, amiről beszélsz, az az első epizód végén végén van, és nem elena, hanem bonnie áll fel az asztaltól.nekem az 38:44-től megy.:D
2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj,tényleg az első rész végén van. :D Nagyon köszi,hogy még így is tudtad,hogy rosszul írtam le. Köszi (:
2012. febr. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!