Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyar tulajdonú felhőkarcolók...

Magyar tulajdonú felhőkarcolók Amerikában?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik, de még kicsi koromból rémlik, hogy egyszer Frei Tamás azt kérdezte a Dossziéban:

-És azt tudták, hogy az amerikai felhőkarcolók fele magyarok tulajdonában van?

Lehet, hogy magyar származásúakra gondolt, nem tudom. Elég homályosan van meg a dolog, a neten nem igazán találtam ilyet.

Hallottam azóta, hogy Frei-től nem áll messze a szenzációhajhászás, ezért felmerült bennem a gyanú, hogy ez egy elég nagy hazugság lehet.

De szeretném, ha valaki megerősítene benne, hogy ez, vagy valami ehhez hasonló elhangzott a Frei-Dossziéban még annak idején(olyan 96-99 környéke).


2012. jan. 31. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, erre én is emlékszem, sajnos csak homályosan, hogy volt egy magyar származású férfi, és még a liftben is csinálták a riportot vele, miközben mentek fel a 100 x-dik emeletre, a tetőre.
2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!