Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdekes fordulat a Barátok...

Érdekes fordulat a Barátok közt-ben? Laci csak álmodta a fiát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy értelmeztem, hogy a szelleme volt aki elköszönt az apjától.
2012. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Nálam két lehetséges történet van:

1.Amit az előző válaszoló írt.

2.Tényleg megjött,bement a szobába.Megvárta míg elaludnak Laciék.Utána elment,és elvitte azt a csokit is.Bár ennek nem tudom mi értelme lenne.De igen,talán szerintem az 1. lesz.

2012. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is elköszönt az apjátol,azért nem volt ott reggel a csoki....
2012. febr. 1. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor nem volt ott a csoki, arra gondoltam, hogy most az lesz a történet, hogy Laci kicsit megzakkant, de mikor jöttek a rendőrök, már biztos voltam abban, hogy elvileg Csabi szelleme járt náluk az éjjel.
2012. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Vagy esetleg még mindig alszik,csak elrabolták neki a személyijét,és azthitték,hogy ő az.Bár ennek nincs sok értelme.
2012. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: de akkor hol a csoki?
2012. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bevitte a szobába megenni:D
2012. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
A holnapi ajánlóban azt írják, hogy: vajon valóra válik Laci legszörnyűbb rémálma? Lehet, hogy ezt álmodja, hogy a rendőrök jönnek, és mégsem halt meg Csaba. Mindenesetre nagyon rossz volt ez a jelenet, engem felkavart, pedig nem szoktak így magukkal ragadni a tv műsorok...
2012. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak valamit lezárni és hirtelen meghalnak, akkor visszajönnek. El is köszönnek. Mama is ott állt a másik szoba ajtajánál, ahogyan szokott. Fehér árnyék, nincs teste. A hangját a fejedben hallod: elköszön, hiába van kánikula, hirtelen hideg lesz. Másnap azt hiszed, álom volt.
2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Laci álmodta csak hogy megjelent éjjel a fia. Vagy tényleg ellopták a kocsiját a cuccaival, és nem ő halt meg. A csokit meg Laci máshol hagyta.

Engem is kicsit felkavart, pedig nem nagyon szoktam nézni.

2012. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!