Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez most nem értem? (BK)

Ez most nem értem? (BK)

Figyelt kérdés
Mikor Laci azonosította a holttestet, először az arcát nézte meg. Akkor nagyon megkönnyebbült, hogy nem a fia, hanem más. A nyomozók még forszírozták a különleges ismertetőjeleket, holott megmondta, hogy nem az ő fia ARCRÓL. Megnézi a sebet, és rögtön rájön, hogy ő az, holott olyan sebe sokkal több embernek van, mint ugyan olyan arcszerkezete, mint Csabinak :D Még ha először a sebet nézte volna meg, és utána a arcot, azt mondom, oké, reális. Ez most mi akkor? :D
2012. febr. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Orgazmus közben halt meg, ami ráfagyott az arcára.

Úgy meg Laci sosem látta Csabit. Mi az ami nem érthető?


Figyi, ez egy nagyon gyengén megírt sorozat, nem a valóság. Sőt, semmi köze nincs a való élethez. És a ValóVilágnak sem.

Meg ennek a hüle gyk-nak sem. Na én léptem! Pápua!

2012. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem nem akarta elfogadni a tényt, hogy az a fia.. aztán feleszmélt mikor a sebet nézte.
2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja,szerintem is az lehet,hogy nem akarta elfogadni..A sokkhatás miatt..Gondolom.
2012. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Világosan megmondta a nyomozó, hogy nagyon össze van törve a holttest. Ilyenkor az arc sem ismerhető fel. Ha ez a helyzet, akkor egyéb ismertetőjeleket keresnek. Sajnos volt részem benne, egy barátomat is darabokban szedték ki az autóból. Fel kellett volna ismernie a feleségének, de az nem bírta nézni, én azonosítottam. A karján volt egy nagyon hosszú vágásnyom, és a jegygyűrűje sérülten, de megvolt. Annak belső oldalán a vésés egyértelműen a felesége neve volt.
2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na de mi van olyankor, ha valaki eltűnik, hetekkel később végbefagyva megtalálják, felismerhetetlen az arca, alkatra olyan, mint az, aki eltűnt és valaki a családból felismerni véli? Elhamvasztják, eltemetik, meggyászolják, és hetekkel később megjelenik?! És a család nem hajlandó elhinni, hogy ő az. Nincsenek iratai, nincs semmije, halottnak számít. És akkor kit temettek el?
2012. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. A nyomozó mondta,hogy nagyon megsérült az arca a balesetben, ami azt jelenti,hogy majd hogynem felismerhetetlen. És olyan sebe nincs mindeninek,mint ami Csabi lábán van,erről feltudták ismerni és azonosítani..mi olyan érthetetlen ezen?
2012. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne hallottam, amikor ezt mondta az orvos. Most ár érthető, köszönöm.
2012. febr. 3. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
igen szétroncsolódott az arca
2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!