Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mitől lett Seherezádé most...

Mitől lett Seherezádé most ennyire agresszív?

Figyelt kérdés

Eddig tök nyuginak mutatta magát, most meg állandóan a kamerába nézve ordítozik?

Valamelyik nap olvastam egy jósnőről szóló cikket, melyben hatalmas balhé lesz vasárnap a párbajon.

Szomorú lenne, ha a párbajt is "megrendeznék" a nézettség kedvéért.


2012. febr. 11. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ideges attól..meg azért durva lehet ám bezárva én itthon nem bírom ebbe a rossz időbe ..
2012. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Kinga belőlem is kihozná az állatot.
2012. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek több oka is van.Ideges a párbaj miatt,Vera hatására is lehet ilyen,másrész amióta bennt vannak a régiek azóta szemmel láthatóan produkálja magát..Én kedvelem Serit de elég ellenszenves ez a viselkedés..Amit tegnap műveltek Verával az nagyon gáz volt,pedig Kinga se a kedvencem..

Amúgy az ilyen jóslatokban nem hiszek,de balhé az szerintem is lesz..:D

2012. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
ennek a hülye p*csának igen kinyilt a csipája mióta a VV4-esek bent vannak-.- de remélem kiesik vasárnap
2012. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tudom a választ: ő nyeri meg a párbajt a forgatókönyv szerint, így "feladat" volt a hatalmas p*fázás.
2012. febr. 14. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!