Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Big Bang Theory 3. évada...

A Big Bang Theory 3. évada mikorra várható szinkronosan?

Figyelt kérdés
Remélem nem hagyták abba a szinkronizálását, mert már elég régóta nincs hír róla.
2012. febr. 12. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos abba hagyták, és a Cool TV szinkronizáltatta.

Egy reményünk van ha a magyar RTL második csatornája elszívja majd a RTL-es műsorokat a Cool-ról, akkor hátha ebbe a vákuumba ezt is beletöltik.

2012. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is abbahagytam a második évadnál, mert csak ddig volt szinkronizálva. De aztán elvonási tüneteim lettek, úgyhogy elkezdtem angolul nézni. És rájöttem, hogy tkp sokkal jobb eredeti hanggal. Már csak Sheldon miatt is. Amíg csak magyarul néztem, meg voltam róla győződbe, hogy király a magyar szinkron. Közben meg Szabó Máté sajnos egyáltalán nem tudta visszaadni Sheldon karakteres hangját, és Raj-nak is eltűnt az akcentusa magyarban. Szóóval, szerintem nyugodtan kezdd el nézni angolul, felirattal:)
2012. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen rendesek vagytok, sajnos későn vettem észre, hogy már fel lett téve ez a kérdés :)

én is meg vagyok győződve róla, hogy nem mindig jó a szinkron az tény, de ennél a sorozatnál eltalálták, de akkor szerintem én se várok a végtelenig, elkezdem nézni ! :)

2012. febr. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!