Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Stargate: Extinction? (részlet...

Stargate: Extinction? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mikor lesz a film? Sok félét olvastam, de akkor mi van?
2012. febr. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Határozatlan időre (vagy végleg) jegelték a filmeket. Nem volt egy nagy siker a Stargate universe és azt hiszem az MGM se épp vastag pénzügyileg mostanában. Csillagkapu.hu forumon nézelődhetsz. Ha ott nincs infó, akkor nincs fejlemény. A fanatikusok szerintem oda biztos beraknák a hírt.
2012. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mint tudjuk az universe egy nagy szar. Egyrészt a felirat miatt másrészt azért mert nem az atlantisz eseményeit.fűzi tovább. Pedig ott is lehetne még sok mindent... Gyors példa: elizabeth wear visszatèrne, vagy ford hadnagy. Lehetne mit csinálni. A film is hülyeség mert 2 órába nem tudják belesűríteni azt a rengeteg lehetőséget és izgalmat amit at atlantisz adhatna. Aki végig nézte az SG1-SGA anna nem universe kell.
2012. febr. 15. 21:48
 3/5 szilwike válasza:

egyrészt a felirat miatt... a feliratnak mi köze a sorozathoz? amúgy meg az atlantiszban se épp az sg-1 szálát fűzték tovább, annyi, hogy volt egyszer kétszer szó róla. szerintem nem olyan szar, csak a szereplőket választhatták volna jobban, meg kicsit izgalmasabb lehetett volna. a film tényleg nagyon úgy áll most, hogy sehogy. nem tudom, láttad-e már, de joe mallozzi az egyik producer a saját oldalán írt már egy két sort a forgatókönyvből, hogy miről szólt volna:

[link]

[link]

2012. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ideje már inaktív téma, de azért szeretnék hozzászólni...


Az SG:A saját véleményem szerint eléggé koppintása az SG:1-nek. Nagyon sok helyen felfedezhető benne, hogy ugyanazokat a szituációkat élik át, mint az SG:1-ben is voltak. Vannak benne módosítások, de ez tény. Lényegében más szereplőkkel csináltak egy második SG:1-et. Jó lehet ez kissé túlzás. Ettől függetlenül én "rajongok" az SG:1-ért és az Atlantiszért is. Sőt... Az SG:U, amire itt felettébb köpködtél, a kedvencem mind közül. Itt nem a történeteket ismétlik meg, hanem egy teljesen új megvilágításban új történeteket dolgoznak fel. Valóban 180 fokos fordulat az eddigi SG-khez, de szerintem jobb is. Sokkal valószerűbb (már ha annak lehet nevezni egy sci-fi sorozatot). Sokan nyomasztónak érzik, a körélmények és cselekedetek miatt, de könyörgöm, mit kéne mutasson a sorozat? Azok az emberek az életükért küzdenek minden nap a sorozatban, érthető, hogy nem nevetgélve meg ugrálva fognak szivárványt hányni. Összességében láttam a teljes SG:1-et, SG:A-t és SG:U-t is és az összeset szeretem, évek óta minden nap nézek legalább egy részt valamelyikből. Rám ennek a sorozatnak nagyon nagy és mély hatása van/volt, ez változtatta meg az életemet többek között, szóval csak egy véleményt írtam, hogy ne köpködjünk már valamire csak azért mert más szempontból mutat be valamit. Én nagyon örülnék, ha az SG:U-t folytatnák legalább 5 évadig és ha már az SG:A-t lehetetlen folytatni, akkor befejező filmeket hozzá, mint az SG:1-hez. Egyébként épp ezért is érthető, hogy aki SG:1 rajongó, annak miért teszik az SG:A is. Elnézést, ha valakit megsértettem, de úgy gondolom vehettem magamnak a bátorságot, hogy leírjam ezeket. Mivel már legalább 5-6-szor megnéztem, mind a 17 évadot és filmeket, képes voltam felfedezni rengeteg hibát benne (szeretném jelezni, hogy ezeket nagyban kijavították az SG:U-nál), bár ezektől függetlenül is remek széria mindegyik.

2013. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pedig jó lenne úgymond pontot tenni a dolgok végére.

Ugyan az Universet nem láttam még, tekintve hogy nincs szinkronos ha jól tudom, de ahogy olvastam azt sem tudták rendesen lezárni.

Se az Atlantiszt, se az Sg1 szerintem nem volt jól lezárva, olyan érzésem volt mindegyiknél hogy hirtelen valaki kitalálta hogy vége, és akkor gyorsan csináltak neki egy végét. Főleg az SGA amikor a végén hirtelen mindenkinek lett egy rakat ZPM-je, ami a sorozat egészében fehér holló volt.

Nekem mind2 sorozat első évadjai tetszettek inkább, SG1 is már annyira elvolt néha szállva magától a végére, az SGA meg szerintem tök rossz irányba ment el a végére, már nem adta azt a feelinget mint az elején, ilyen dolgok mint a karakterek jönnek mennek, Teyla terhessége, Michael, világvége káosz hangulat, egy hétvége alatt a szomszéd galaxisban vagyok, nincsenek távolságok.

A kapukra tulajdonképpen már nem is volt szükség elég rég óta, mert mindenki repked mindenhova az űber faint hajójával, pedig azok az ugrós részek milyen jók voltak.

2013. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!