Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megasztárban miért indulhat...

Megasztárban miért indulhat az újra, aki már egyszer bejutott a legjobb 12-be?

Figyelt kérdés
Agyamat eldobtam, hogy Csonka Andreas rossz dalválasztásra hivatkozva indult még egyszer.. Ennyi erővel jöhetne a Palcsó Tomi, hogy még egyszer megpróbálja mert nem lett első?

2012. febr. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újra indult?Szánalmas....nyílván már nem találank újabb tehetségeket....
2012. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg van egy olyan rész a szerződésben, amit aláírnak, hogy csak akkor nem indulhat újra, ha megnyeri.Pl. Tolvai Reni nem indulhatna, de Kökény Attila még simán elindulhatott volna ebben a megasztárban is, hiába lett 2.
2012. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15:15, hát ezt nem gondoltam volna. Akkor nem is volt akkora baromság a Palcsó Tomis felvetésem.. bár akkor sem értem, ha valaki nem tud elindulni a zenei életben miért gondolja, ha 25x indul ugyanazon a tehetségkutatón, akkor lesz belőle valaki.
2012. febr. 18. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem győzött meg a mostani produkciójával, és tavalyelőtt (vagy mikor volt bent) akkor sem... Azt hitte, hogy mivel Muri Enikő is újra jelentkezett a konkurenciánál akkor ő is... De van különbség a 2 eset között, szerintem nem is kevés!
2012. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Muri Enikő azért más, mert őt az élő show előtt rostálták ki, szerintem akkor még oké, hogy még egyszer megpróbálja. Na, de aki odáig jut, hogy szerepel, írnak róla, lehet rá szavazni stb. az ne szórakozzon, hogy "túl hamar esett ki" még egyszer neki indul..
2012. febr. 18. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
mert nem nyert. miért ne próbálkozhatna újra? nekem a lakatos átoperált csaj-pasi tetszett, aki a dívát énekelte, mondjuk ez túlzás.poénnak jó volt
2012. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy nézne ki, ha a Megasztár 6-ban indulna mindenki, aki egykoron nem győzött? Lenne egy jó kis mezőny Bartók Eszterrel, Puskás Petivel stb. Így elveszik a lehetőséget azok elől, akik először indulnának. Ráadásul az egész műsornak az az értelme, hogy népszerűségre tegyenek szert a "sztárjelöltek", aztán ha ügyesek fenn maradnak, ha nem, nem. Aki az utóbbi kategóriába tartozik az ne higgye, ha minden évben indul, akkor majd ez másként alakul.
2012. febr. 19. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Csonka gyerek mindenhol ott volt anno, ahova mentünk az együttessel. Nem képes belátni, hogy nem elég jó.
2012. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de a mostani 12-be nincs olyan, aki tavaly is benne volt a 12-be. csak Csonka Andreas próbálta meg de nem sikerült neki.
2012. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!