Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ősszel indul az RTL2! Mivel...

Ősszel indul az RTL2! Mivel ORSZÁGOS TV adónak akarják, (mint az m1 RTL klub, TV2) ezért ugye benne lesz a legolcsóbb csomagban? Saját érdekük, hogy legyen nézettség.

Figyelt kérdés
Bizonyos műsorok átkerülnek az RTL-ről az RTL2-re. Ugye azok a teljes adások is rajta lesznek az RTLmost-on, vagy az RTL2 saját oldalán? Várom a válaszokat!
2012. febr. 25. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Én amennyire tudom az RTL2 még egyenlőre nem lesz olyan mint az RTL M1 M2 TV2 hogy ingyen vagy a legolcsóbb csomagba fogni lehessen. Mivel indulóba van ezért a közepes csomagokba fogják beletenni szolgáltató függő a dolog persze. De egyébként tuti biztos hogy azokat is visszalehet majd nézni.

Én olyan pletykát is hallottam valakitől hogy a Cool tv helyére akarják az RTL2 est de aztán erről kb senki nem hallott. Hogy ez az RTL2 es dolog pontosan hogyan lesz nem tudni még. Mivel újonnan indul ez a csatorna szerintem még nem lesz úgy beállva és tuti biztos hogy a legtöbb szolgáltatónál még nem lesz elérhető.

2012. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel a Reflektor nevű csatorna kapta meg az RTL régi vagy most futó műsorait, ezért valószínű hogy ez lesz átnevezve. Ezt már most ki tudod deríteni, hogy jelen van-e a csomagodban, vagy hol kínálja a szolgáltatód. Egyelőre az a biztos, hogy ahol van ott is marad, mivel nem tartozik a nagyok közé nézettség szempontjából, és egyik nagy kereskedelmi csatorna érdekeltségi vagy tulajdonos körében lévő kicsik sincsenek most annyira erőltetve, hogy egyből a főcsatornához legyenek emelve vagy hasonlítva.

Ez inkább arról szól, hogy az össznézettséget ne 2 db csatorna próbálja megszerezni, hanem összeadva 5-6 kereskedelmi. A statisztikát is már úgy számolják, és a műsorokat is úgy veszik vagy gyártják, hogy figyelembe veszik az összes nézettséget. Így te lehet nem nézed az RTL-t, de a Coolt és Reflektort igen, és az nézettségben az RTL-féle vezetőségnek ad előnyt.

2012. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a prizma tv-t vette meg az rtl, azon lesz a kettes csatornájuk.
2012. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kellett azt megvenni, mert ők hozták létre
2012. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:O , akkor rosszul tudtam :)

most mi lesz velem!?

beleölöm magam a Jordan folyóba :(

2012. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az RTL II külön csatornaként fog indulni, október 1-jén.

A T-Home úgy állapodott meg az RTL Klubbal, hogy kiveszi a Reflektor Tv-t a csatornakínálatból, helyette pedig bekerül az RTL II.


Egyelőre nincs információ arról, hogy a csatorna bekerülne más szolgáltató kínálatába.

2012. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 korfa válasza:

A tv műsor már itt fentvan:

[link]

2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!