Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a valóvil...

Szerintetek ki nyeri a valóvilág 5-öt?

Figyelt kérdés
Szerintem Attila nyeri,a második Csaba lesz és Sehi szegény a harmadik.

2012. febr. 26. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Attila, már rég tudja mindenki. Le van játszva az egész....nem örülök neki, de ez van. Folyton futtatják őt, mint anno Alekoszt, ott is már borítékoltuk az eredményt. És már előre csinálták a győztes műsorát, az Alekosz feleséget keres-t.....szerintem jön az Attila feleséget keres is....max majd rájönnek, hogy ismét kígyót melengetnek a keblük alatt :)
2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alkesz éva ***** válasza:
Csaba,Attila,Sehi.
2012. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Csabika:d
2012. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

1. Attila

2. Csaba

3. Seherezádé

2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Remélem Attila nyer, szerintem Seherezádé lesz a második Csaba pedig a harmadik.
2012. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem lesz attilafeleséget keres!

attila show lesz!kibeszélő show

2012. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
remélem,hogy atti
2012. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ati fog nyerni
2012. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, mindegy, a lényeg az hogy tudtam én, hogy a feneke alá tolnak valamit, ha már megnyerették vele, mint anno Alekosznál :) Ott is előre lehetett tudni mindent, azt is hogy megnyeri és azt is, hogy tuti a feneke alá tesznek egy műsort. Kiszámítható kicsit a csatorna, de sebaj amíg ez kell a népnek :) Itt is boldoggá tett pár ember a döntésük, volt aki olyan eksztatikus hangnemben dícsérte Attilát egyik kérdésben, hogy azt hittem maga alá pisilt izgatottságában otthon. Persze nincs kizárva :)
2012. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hemzseg a gyk a "drága atti így" meg "attika úgy" szavajárásokkal, hogy azt hinné az ember, hogy valami népbutító diktátorról van szó.


ÚJABB CELEB SZÜLETETT :)

2012. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!