Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Magyarorsz...

Mi a véleményetek a Magyarország, szeretlek! Című vetélkedőről? (M1)

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, de nagyon szeretem. Minden adás alkalmával újabb dolgokat tudhatok meg a hazámról. Gabi és Jenő hihetetlenül viccesek, főleg ahogy beszólogatnak egymásnak :) Szente Vajk pedig... tyűűha.:D Nagyon szuperül vezeti a műsort, hihetetlen édes egy pasi. Kedvenc színészem!:)Nektek mi a véleményetek?:)
2012. márc. 1. 21:33
 1/9 anonim válasza:
74%
Ugyan ez a véleményem:)
2012. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én valamivel idősebb vagyok de amióta rátaláltam mindig megnézem, nagyon szeretem. Vicces, szórakoztató és tényleg sok érdekesség is elhangzik benne. Remélem nem szüntetik meg és még sok adást élvezhetünk!
2012. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Imádom! :) Már alig várom, hogy jövő vasárnap újra lássam. Ezen a héten nem volt és kimondottan hiányzik.
2012. márc. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg egy hetes kihagyás, és már elvonási tünetek hihi:D
2012. márc. 12. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


Kétszer pillantottam bele a műsorba, és nem valami lenyűgöző... én inkább nézek egy színvonalasabb, szórakoztatóbb, érdekesebb műsort, például: Legyen Ön is Milliomos Friderikusszal, 1 perc és nyersz!,...

2012. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Remélem ironizálsz utolsó?!
2012. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát ennél a "vetélkedőnél" lejjebb már nincsen, nem tudom, ti nem unjátok minden héten ugyanazt bámulni? A műsorvezető ritka egy irritáló alak, az egész műsor pedig olyan gagyi, hogy még kereskedelmi tévéken is nehezen találni ilyet... Kb. a Fekete Pákó-féle Ezek megőrültekkel van egy szinten. 19/F
2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Nem tudom hogy miért lenne a műsorvezető egy "irritáló" alak. Szente Vajk egy kitűnő színész és műsorvezetőként is tökéletesen helyt állt ( nem mellesleg irtó helyes és cuki pasi)! Ajánlom neked hogy nézd meg néhány alakítását a Madách Színházban pl Mary Poppinsban vagy a Macskákban.... Megéri ;)
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és én is 15/l vagyok
2015. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!