Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Utálom a való világot. Ugye...

Utálom a való világot. Ugye nem állok ezzel egyedül? 16/F

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is utálom,mondjuk 1 részt sem láttam! Én azt utálom inkább mikor mindenki arról beszél,én meg ott állok mint egy hülye,hogy most miről van szó?
2012. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem nézni, mert kikapcsol, addig se a saját gondjaimmal küszködök. Ezzel szemben a saját való világomat utálom eléggé.
2012. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
:) Én is utálom
2012. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Úristen,ha már mások világát éled a sajátod helyett,ne ilyen színvonalon aluli "emberekét"! Mi abban a jó,hogy egy csomó sötét,idióta be van zárva egy LUXUS villába ahol minden meg van rendezve és ahelyett,hogy dolgoznának ott döglenek csomó ideig,te meg azt bámulod ahelyett,hogy normális életed lenne...
2012. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez nekem szól, akkor megkérdezném,hogy hol olvastál olyat, hogy én mások világát élem?

Ha egy show műsort alatt ki tud az ember kapcsolódni, az nem egyenlő azzal, hogy az ő világukat élem.

Szóval napi egy óra vv nézés miatt, már nincs normális életem? Érdekesen látod te is a dolgokat...

2012. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

"addig se a saját gondjaimmal küszködök. Ezzel szemben a saját való világomat utálom eléggé."


A sajátodat utálod,helyette ezt nézed,szóval a khm..való világ-ba menekülsz a problémáid elöl!

2012. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

"A sajátodat utálod,helyette ezt nézed,szóval a khm..való világ-ba menekülsz a problémáid elöl!"


Az egyikből nem feltétlen következik a másik! Attól, hogy a sajátját utálja és ezt a műsort nézi, még nem jelenti azt, hogy nincs normális élete, vagy hogy ebbe a világba menekülne. Egyszerűen ez az ami kikapcsolja.


Vagy ha valaki pl. szereti a horrorfilmet és kikapcsolódásként azt nézi, akkor már sorozatgyilkos? Nyilván nem, csak egyszerűen ezt a műfajt választja kikapcsolódásnak. Valaki más meg a zenét, vagy más fajta filmeket, színházat, sportot stb. A válaszoló meg a Valóvilág alatt pihen. Ettől még nem lesz a rész, nem lesz hatása alatt, és nem lesz a rajongója sem. Tök mindegy, hogy ez a show miről szól vagy, hogy megrendezett-e vagy sem. Ha valakinek tetszik akkor nézi, ha valakinek nem akkor meg nem.

2012. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért mert leírtam, hogy jelenleg vannak magánéleti gondjaim, most próbálod rám húzni, hogy a vv világában élek. Ez elég gáz amit most csináltál már ne is haragudj. Kiemeltél pár szót a véleményemből, de ha nem csak olvasol, hanem van szövegértésed is, pláne, hogy utánad megint leírtam, hogy mi a szitu, akkor értened kéne amit gondolok.

Te nézel egy műsort ami alatt kikapcsolódsz, akkor nem jár az agyad a napi dolgokon valószínű. Ettől még megmarad a saját világod.

Nem tudom, hogy te ffi vagy-e vagy nő, és mondjuk szereted- e focit, de tegyük fel, hogy nézel egy meccset, az kikapcsol, akkor már abban a világban élsz, és megszűnik a saját kis életed? Csak azért, mert kimertél kapcsolódni?

Tudod mit, nincs mit, és nincs is miért magyarázkodnom, hidd csak azt, hogy nincs saját életem, és ebben a színvonalon aluli műsorban élek.

Ugye ha mások világát élem, nem lennének saját problémáim....

Nem azt mondom, hogy azért megveszek egy újságot, vagy megnézek mellékműsorokat, mert vv szereplő van benne. Tehát napi egy óra vv nézés engedtessék már meg nekem anélkül, hogy rám akarnál húzni ilyen ökörségeket. Köszi.

2012. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ma 22:54


Köszi, hogy ezt leírtad, én is így gondolom.

2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mustafa33 ***** válasza:
Mióta ez a főműsor, kivettem a TV kedvenc listájáról az RTLt. 1általán nem hiányzik. Az első sorozatot néztem kb. két hétig és elég volt az elkövetkező 50 évre.
2012. márc. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!