Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sarokba szorítva című...

A Sarokba szorítva című telenovellánál miért van ki írva hogy amerikai sorozat ha mexikóiak a szereplői? és spanyol nyelven sugátozzák? Úgy tudom ha amerikai lenne akkor angol nyelven kéne adni!

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
igen jol mondod,annyi kapcsolat van Amerikaval,hogy ha jol tudom miami-ban forgattak
2012. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene angolul adni? Az U.S.A. déli részén a spanyol igen gyakori. Amúgy amcsi a sorozat, csak ott élő űjlatinok a szereplők.
2012. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a sorozat amerikai-mexikói pontosan
2012. márc. 9. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen igen.

2.voltam

2012. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért amerikai, mert egy amerikai csatorna (spanyol nyelvű) sorozata. mivel amerikában rengeteg spanyol él, ezért vannak spanyol nyelvű amerikai adók.
2012. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó mondja. A Telemundo, Univisíon mind USA-ban működő spanyol nyelvű csatornák.
2012. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ott élő latinoknak készít két csatorna latin sorozatokat: Telemundo és Univisión.

A Telemundo által gyártott sorozatok itthon is ismertek: Második esély, Zorro, Bűnös szerelem, Ördögi kör, Szalamandra

Univisión (Venevisión venezuelai tv-vel van szerződésük, és az "amerikai sorozataikat" Miamiban forgatják): Sarokba szorítva, Vadmacska, Csók és Csata

2013. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!