Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szív útjai folytatás?

Szív útjai folytatás?

Figyelt kérdés
ez nem igaz,nem érhet igy véget kérlek mondjátok hogy lesz folytatás kérlek az jó hogy cemil meg lamia de kenan nem halhat meg vagy mi miélrt nem mutatják hogy mi történik vvele?én ezt igy nem birok nem birom ugye nem fog meghalni ugyelesz folytatás kérlek mondjátok hogy lesz folytatás mert én ebb beleőrülök
2012. márc. 8. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek irjatok vmi lécy jó? MERT KENAN NEM HALHAT MEG LESZAROM HA CEMIL MEG LAMIA(IMÁDOM)DE KENAN NEM HALHAT MEG ÉRTITEK?? MÉR IGY FEJEZTÉK BE?MI LESZ VELE? MEGŐRÜLÖK
2012. márc. 8. 14:57
 2/5 A kérdező kommentje:
kérlek,kérlek,ugye lesz folytatás és...nem hall meg KENAN :(
2012. márc. 8. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évados volt,ez volt a 2.évad. igy lett vége,de szerintem teljes lett :) Jó kis sorozat volt. törökországba 2007ben forgatták,azóta eltelt jó 5 év ugyhogy szerintem vége. meg amugyis regény alapján készült,ők csak rendezték :)
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddigi legjobb sorozat, amit láttam. De most megtört a folyamat. Nem végződött happy end-el számodra.
2012. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viktória18 válasza:
Legyen már folytatás :SSS ez olyan nem jó vég.Most kivételesen csinálhatnának még1 évadot és változtathatnának ezen a végen mert így nem jó :S olyan igazságtalan...Van youtubon egy olyan videó amin mutassák,hogy a jövőben Melek is hegedűműmész lesz,és épp egy fellépésre készül mikor kap egy csokrot valakitől amihez kap egy fél képet a másik fele meg nála lesz és össze téve Lamia és Kenan lesz rajta?? ez egy jel lenne h folytassák?? :O vagy én már nem értem,de be vagyon zsongva ennél jobb sorozattal még nem találkoztam :)
2012. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!