Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az RTL Klub...

Mit gondoltok az RTL Klub mostani szereplőválogatásáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy szereplőválogatás nem veszélyes? Mégis csak be kell küldened a személyes adataidat és egy fényképet magadról, és arra használhatják föl, amire csak akarják. Legalább is én így hallottam. Meg aztán hallottam egy s mást a castingról...Légyszíves írjátok meg a véleményeteket erről. Köszönöm! :)
2012. márc. 15. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit hallottál? Amúgy szerintem nevetséges (ennyire futja az rtl-nek), mások mondják, hogy adatbázisgyűjtés, így burkoltan.
2012. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is vagy adatbázisgyűjtés, vagy szociológiai felmérés, hogy hány ezren akarnak 'celebek, médiában mozgó emberek' lenni normális munka helyett (itt is rengeteg kérdést látsz, és az életben is megfigyelhető hogy a mostani fiatalok inkább a média felé húznak, ahelyett hogy valami életszerűbbet akarnának elérni). Utána meg bemondják, hogy bocs, nincs pénz az induláshoz, vagy valamit.

Ez nyilván spekuláció, egy kereskedelmi csatornának az adatok számítanak - és nem az emberek gondolkodása - amit ingyen szolgáltat be most pár ezer ember.

2012. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 különös ***** válasza:

Sziasztok

Na csak ha erről lett volna szó, hogy adatokat gyűjtenek, akkor megspóroltam volna kb 2 órát, mert kétszer is elmentem a lányommal.

Nem mindenki akar celeb lenni, az is lehet, hogy csak arra

gondol mégiscsak jobb munka egy kis szerep valahol , mint áruházban éjjel árut feltölteni (a lányom még diák)

2012. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért gondol mindenki rosszat egy szereplőválogatásról?!Nem értem.Szerintem szimplán új sorozatot akarnak...
2012. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy szerintem nem veszélyes...
2012. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, csak nézd meg, egy csillagszületikbe és társaiba mennyi értelmi sérült jelentkezik...
2012. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 különös ***** válasza:

Ha nem jelentkeznének, min nevetnénk szombat esténként.

Azért szerintem jók is vannak, van akinek a hangától leesik az állam. Nincs mindenki elferdülve.

Kipróbálja magát , és kész. Ha nem elég ügyes, neki kell a kudarcot elviselni.Nem lehet egy kellemes élmény.

2012. márc. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szerintem nem veszélyes,lehet,hogy tényleg adatgyűjtés szempontjából,de az is lehet,hogy később ezen adatok alapján elhívhatnak akár egy reklámfilm forgatásának castingjára vagy kitudja.Bár kicsit tényleg furcsa,hogy ennyire reklámozzák,pl nem rég volt jelentkezés Jóban Rosszban castingra és azt viszont tv-ben egyáltalán nem nyomták,csak neten,hát ki tudja.
2012. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Sziasztok!Azt gondolom,hogy elég kemény...és nem adatgyűjtés,oka van,hogy ennyi embert behívnak.Nyilván nem szórakozásból foglalkoznak ennyi emberrel reggeltől estig.Valóban keresnek...szerencsésnek mondhatom magam,beválogattak,de a célom nem az volt,hogy celeb legyek...Adatgyűjtés?Kell attól több adat,mint amit most a népszámláláson véghez vittek?Azt gondolom,hogy azok az anyagok,amik náluk maradnak valóban alkalmasak arra,hogy később keressenek,ha valamilyen karakterre szükségük van.
2012. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: és mibe válogattak be mégis?
2012. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!