Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bosszú álarca? Hogyisvanez?

Bosszú álarca? Hogyisvanez?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta nézem a Reflektoron.(ezt csak azért írom így külön, mert azt hiszem, másik adón is adják, de ott máshol tart most a sztori..)


Szóval nem régóta nézem, és néha ki is marad pár rész.. És totálisan nem értem!


Most akkor Mariana=Analia??


Analia akkor gonosz? Ana Luca és Analia(Ana) ugyanaz?


Vagy nem? Mariana meghalt az autóbalesetben, és a testére rakták Analia fejét vagy vmi ilyesmit olvastam de ez abszurd.:D

Elvileg Ana bűnöző volt régen.. Hogy került Mariana mellé a kocsiba?

Szóval ezt az Ana-Mariana részt nem értem... Azt is olvastam h Mariana nem is halt meg?


A Cool tv-n (azt hiszem) levő részekben mintha vmi olyami lett volna múltkor (ez nem tuti), h Ana otthon van a családjával, de Mariana, /aki tisztára olyan mint Ana/, ő meg Daniellel van és Adriana-val.


Szóval zavaros nekem.:P


köszi előre is ha segítetek megérteni.:)



2012. márc. 22. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*Ana Luca=Ana LucIa(?) csak elírtam:P
2012. márc. 22. 18:13
 2/5 A kérdező kommentje:

meg vmi olyasmit raktam össze még így apró részletekből, hogy az igazi Analiát (aki rendőr?) fogva tartják..

de akkor Daniel kibe szeret bele?:D

2012. márc. 22. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Most lelövöm a poént, tehát ha nem akarod tudni, ne olvas tovább.

Az elején lévő Ana az Mariana, csak a doki Ana arcát adta neki. Analia később visszatér, őt is a doki tartotta fogva. Ő igazáből a rendőr barátja meggyilkolását bosszulja meg Riky-n, tehát ő is jó. Nézd végig a sorozatot, nekem at egyik kedvencem.:)

2012. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi nem baj h elárultad úgysem tudom végigkövetni a tv-ben..

beten előre meglesem!

meg kb összeállt már a fejemben szóval nem nagy spoiler:D


köszi!!

2012. márc. 23. 07:23
 5/5 A kérdező kommentje:
*beten=neten
2012. márc. 23. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!