Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik és hasonlók...

A Csillag születik és hasonlók csak is kizárólag a zsűriről szólnak?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre,hogy az ilyenek csak róluk szólnak semmi másról....az ő drámáikról meg az ő nehéz döntéseikről stb....

Mikor 2-1 igen-nem az állás a negyediknek mondják,hogy nagy súly van rajtad marha nehéz döntésed van, közben a hülye számára is egyértelmű,hogy igent fog mondani, de a kamerák kereszttüzében mutatják azt a szerencsétlent, mikor kimondja,hogy igen...

Meg,hogy mindenre csinálnak egy mű sírást az már szerintem a szánalom csúcspontja van,hogy kínomban elkezdek nevetni,hogy milyen szánalmas mert tényleg az...de jól látom,hogy a tv-nek semmi más célja nincs mint a zsűritagokat népszerűsíteni?

Szívesebben nézném az indulókat szerintem az érdekesebb mikor ott szerencsétlenkedik valami pancser aki azt hiszi jó hangja van, mint az,hogy az a dagadt pics@ elsírja magát a hegedülésen...vagy komolyan ezeknek milyen életük lehet, megnéznek egy filmet és végig sírják az egészet, vagy az aluljáróban meglátnak egy zenészt és elsírják magukat?Ez annyira mű....

Meg ott a Puzsér , a másik nagy színész a műsor elején még azt sem hagyta,hogy kamerázzák most meg a Fókuszban játssza az eszét, egy nagyon nagy kamu ember az is, nem tudom,hogy van e valaki aki elhiszi,hogy ő tényleg ilyen, de az buta aki elhiszi, csak meg játssza az is a fejét..



2012. márc. 25. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a zsűriről szólnak, hanem a "show"-ról.. Ha belegondolsz egy adott jelentkező produkcióját nem csak a zsűriével, hanem a műsorvezetők (Lilu és Ördög Nóra) idegesítő reakcióival, poénoskodásaival is félbeszakítják.

A lényeg, hogy a néző ne maga dönthesse el milyen hatással vannak rá a látottak, hanem a kedves celebek segítenek, hogy mit kéne éreznie.. na, meg ahogy mondod, a nagy feszültség, hogy micsoda súlya van itt a dolgoknak.

2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!