Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hugh Laurie-nak ez melyik...

Katoonene kérdése:

Hugh Laurie-nak ez melyik sorozata?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy régi klasszikus Brit sorozatot keresnék, amiben a fent említett személy (és más valódi "celebek") egy világháborúban lövészárokban töltik "minőségi idejüket. Van egy sorozat, Fekete Vipera, de az középkorban játszódik, és Rowan Atkinson játszik benne. Van aki váltig állítja, hogy amiben Laurie játszik sorozat, annak is Fekete Vipera a neve, de nem találtam róla infót. Válaszokat előre is köszi!

2012. márc. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan az a Fekete Vipera, amiben Rowan Atkinson játszik, csak Laurie nem volt benne az első évadban. a Fekete Vipera 2.évad 2részben, a 3.és 4.évad minden részében szerepel.
2012. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
imdb
2012. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszi, valóban


Második: gratula

2012. márc. 25. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok neked, mert imdb-n ugyan ez az infó fent volt, csak ugye a lusta embereknek kényelmesebb itt kérdezni, mint utánajárni a dolgoknak.
2012. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah, lusta vagyok. Te pedig a kopogószellem vagy itt a gyakorin, és mindenhova odafingasz egy adatbázist, ha kérdez valaki valamit?
2012. márc. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!