Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Discovery...

Stella08 kérdése:

Mi a véleményetek a Discovery új műsoráról, a Dynamo - Varázslat a világ körül-ről? Szerintetek is létezik ilyen természetfeletti adottságokkal rendelkező ember, vagy csak kamu az egész? Sokkolóak a trükkjei!

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 03:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 HalkHogen ***** válasza:
50%
Léteznek olyanok, akiknek vannak efféle képességeik, de ez a manus "egyszerű" bűvész, szemfényvesztő. Ettől még sokra becsülöm őket, mert nagy kihívás trükköket kitalálni, és azokat jól, hatásosan végrehajtani közönség előtt.
2012. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
De vannak olyan trükkök, amiken tényleg elcsodálkozok. Pl amikor a gyűrűt beleejtette a tengerbe és utána a cipőfűzőjére volt rákötve... vagy a hóból gyémántot csinál, az Iphone-t eltünteti az ember kezéből úgy hogy csak a tokja marad meg. Erre nem találok ésszerű magyarázatot. A kártyás trükkökre még lehet is, de nagyon sokra nem.
2012. márc. 27. 15:13
 3/65 HalkHogen ***** válasza:
Épp ez az izgalmas, hogy nem tudsz rájönni, hogy csinálta. Ügyes trükk, jó kézügyesség, profi segítők kellenek hozzá. Aki tud esetleg olvasni a gondolataidban, nehogy azt hidd, a tévében mutogatja magát...
2012. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
#3: Keith Berry
2012. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim válasza:
47%
össze van vágva .
2012. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Se!
2012. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

""össze van vágva .""


Ha össze lenne vágva akkor azokat az embereket is be kéne avatni akik körülötte állnak mindig. És mivel elég sok hiresség szokott ott lenni nem hinném hogy mindenkinek fizetnek hogy hallgassanak és vágjanak csodálkozó arcokat.


Egyszóval nagyon ügyesen csinálja és nagyon sok mindenre nincs ésszerű magyarázat.

2012. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
20%
nyilván mindenki be van avatva :D
2012. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 Arisztoklesz válasza:
67%
én nem tudom h ki ő vagy mi ő! Valami elképesztő amit csinál. Szerintem erre minden ember képes lesz egyszer. Elvileg csak az agyunk 10-20 százalékát használjuk. Ő lehet sokkal többet. Más magyarázat nincs erre. Vagy nem ember! :)
2012. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, utolsó hozzászóló. Szerintem is képes lenne bárki arra amit ő csinál, csak ő képezte magát, hitt a képességeiben és így sikerüül neki :)
2012. ápr. 10. 13:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!