Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet megnézni, hogy hogy...

Hol lehet megnézni, hogy hogy néz ki most VV Annamari?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

ELső sorban ő van


[link]

2012. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ez a VV előtt volt, régebben modellkedett.
2012. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez viszont új fotó :)

2012. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fészbukját telerakta a mostani képeivel, és ott reagál a véleményekre is, alpári stílusában.
2012. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Áhh, köszönöm szépen!

Ahogy látom, attól mert "csinibb" lett a beállásán nemváltoztatott:D

Most láttam ezt a kb 4képet, de igazából az egyetlen változás a frizurája, ez a nagy "átalakulás? Mert olyat hallottam hogy mindenfélét plasztikáztak rajta. Melyik nap volt a fókuszban? ott látszik valami tényleges változás?

2012. márc. 28. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:

A plasztika még nem volt, azt írták valamelyik honlapon, hogy tavasszal lesz neki mellplasztikája, meg ilyesmi.


Nekem ez nagyon fura. Mármint én bent még elfogadtam őt olyannak, amilyen, nem egy szépség, de vállalta hogy ő ilyen elvolt a saját bőrében. Most meg kijött, és a tömeg nyomására kreáltat magából egy műnőt??

Én nagyot csalódtam benne. Kevés az olyan ember, aki képes önmaga lenni, de róla is kiderült, hogy másoknak akar megfelelni.

Elég lett volna egy középút: kicsit többet törődik magával, de ennyi. Nekem az, hogy mellműtét meg szőke póthaj a nagyközönség kedvéért............csalódtam benne, na. Beáll a celeb-sorba. Pedig róla nem gondoltam volna.

2012. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én is meglepődtem, mert valamikor meg azt olvastam, hogy összeköltözik a barátjával, és hogy milyen szerelmes és boldog, azért mert valaki elfogadja őt olyannak, amilyen stb...


Elfogadta külsejét


"Én azt mondom mindig, hogy amit kapunk a természettől és a sorstól, azt mindig el kell fogadni. Persze, lehet rajta változtatni edzéssel, kozmetikai szerekkel és egyéb dolgokkal, de én személy szerint a természetességnek vagyok a híve. Egyetlen dolog van a testemen, ami nem eredeti, az pedig az orrom, de azt is egészségügyi dolgok miatt kellett megműteni."


Hát ő tudja...

2012. márc. 28. 16:05
 8/9 balkalolka ***** válasza:
A VV-t plasztikai sebészek fizetik, afféle reklámműsor. Egy ismerősöm mikor tetoválni tanult piásokon és csavargókon gyakorolt, akikre egy sörért vagy ingyen tetoválhatott. A VV-ben meg útszéliken és senkiházi bűnözőkön mutatják be a sebészkés szerepét.
2012. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Látom, az élet nehéz kérdéseit feszegetitek.

Agymosottak. :(

2012. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!