Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt a kedvenc mesétek a...

Mi volt a kedvenc mesétek a cartoon networkon?

Figyelt kérdés
A mostani mesék kritikán aluliak. Én nagyon szerettem a boci és pipit, a dexter laboratóriumát vagy az én vagyok menyust. De a kedvencem talán az edzőtársam egy majom volt. Olyan kár, hogy nem adják már ezeket. Ez a bakugán, a totál dráma sziget meg a többi mese tényleg nagyon gagyi. Ti melyik mesét szerettétek a legjobban?

2012. márc. 27. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehezen emlékszem vissza rájuk, de talán a Dexter volt a kedvencem.
2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bátor a gyáva kutya, Ed Edd és Eddy, Bolondos Dallamok, bár az még akkor ment, mikor angol volt a csatorna.
2012. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát már amiket írsz is a fehígulás korszaka, de jah, a mostaninál jobbak. :D

Dexter, pindur parndúrok, de a leglegleg a billy és mandy. :D meg utólag nézve felnőtt(ebb) fejjel a görcs ikreket is bírtam, bár szerintem az utóbbi kettő nem gyerekcsatornára való. :D

2012. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Scooby Doo-n kívül mindet kedvelem. A Totál Dráma se olyan rossz ám. :)
2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg a bátor a félénk kutya :D annyira imádtam, mindig papámhoz és mamámhoz hasonlítottam a szereplőket XD De amit felsoroltatok mindet néztem, a Scooby Doo-val sincs semmi bajom, mondjuk ami most megy az új, nagyon sz@r... a bolondos dallamokat én is szeretettem de csak a régit asszem Looney Tunes volt a neve.

Köszi szépen a válaszokat. :)

2012. márc. 28. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én a vihar sólymokat imádtam de iyg régiebbek közül a lászló tábort az nagyon nagy volt amikor az az állat mondta hogy adjátok vissza a koszunkat majd be pisáltam
2012. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mondjuk a boci és pipi,én vagyok menyus,ben 10(de nem alien force vagy ultimate alien azokkal csak elsz*rták az egészet mert már semmi közük az eredetihez)meg a görcs ikrek
2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a Rocco is jó volt
2012. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Scooby Doo!
2012. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok megint! :D nem akartam írni 8-as, a Rocko's modern life, ha arra gondoltál, akkor az Nickelodeon:P
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!