Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a Trónok harca őrület?

Mi ez a Trónok harca őrület?

Figyelt kérdés

Mi ez a nagy körforgás a Trónok Harca körül? Mindenki szanaszét ajnározza minden filmes/sorozatos portálon arról pofáznak, még a Westendben is azt reklámozzák.

Gondoltam így hát megnéztem az első évadot.

Őszintén szólva majdnem minden részen bealudtam.

Mitől olyan nagy szám?


2012. márc. 31. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
másnak tetszik
2012. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami erősebb magyarázat? :D
2012. márc. 31. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
töröm a fejem de nem jut eszembe (én se nézem)
2012. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Aki szereti a fantasyt,annak azért tetszik,mert nagyon jól megvan írva. Én elsősorban a könyvre gondolok,mert a sorozat nekem se minden téren jön be,de azért nem alszok be rajta,mert a maga módján az is jó,de a könyv nyomába se érhet. Izgalmas,lebilincselő,kiszámíthatatlan,szerteágazó.

Én személy szerint örülök annak,hogy ennyien szeretik.

Erre szokták azt mondani,hogy kinek a pap,kinek a papné.

Valakinek Harry-Potter (én személy szerint egyet nem tudtam végignézni belőle),kinek az Alkonyat (végignéztem,de nagyon sajnáltam a ráfordított x órát),kinek ez jön be.

2012. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát tudod nem a filmet kéne megnézni hanem olvasni a könyvet .Megmondom őszintén a filmben néhány dolog nagyon elkapkodott össze folyik a történet de ha kicsit beleolvasnál a könyvbe akkor megértenéd
2012. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én se értem mitől olyan nagy szám még a barátok közben is több az akció... az mondják magas szintű politikai eszme cserék vannak benne... hát akkor én inkább nézem az m1 en a parlamenti közvetítést.
2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DDD97 ***** válasza:
Ha annyira unalmas, hogy bealszol rajta, akkor minek nézel végig egy évadot? nekem ha valami nem tetszik, nem nézem tovább, de lehet hogy én vagyok csak ennyire fura.:D namindegy.:DD amúúgy szerintem egészjó a sorozat.. én azért nézem mert a könyvet imádom és így kiegészítésképpen...
2012. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért néztem végig hogy ne alaptalanul mondjak róla véleményt.
2012. jún. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!