Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti ismeritek a winx clubbot?...

Ti ismeritek a winx clubbot? Szeretitek? Mi újat tudtok róla?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretem, de a youtube-on nem találom magyarul. Hol nézhetném meg? És mit tudtok róla?

Nektek mi a véleményetek a sorozatról? Szeretitek?



2012. ápr. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát talán YT-on akad pár rész, vagy nézz szét a torrentoldalakon. :D

Sok véleményem nincs, annyira nem fogott meg, ha épp semmi mást nem tudtam csinálni, megnéztem épp. Gondolom akik 5-8 évesek voltak, oda meg vissza lehettek érte. :D Hát nem az én korosztályomvolt a célcsoport. De amúgy elég 12 egy tucat, semmi egyedi sztori vagy karakter nem volt benne szerintem. :S

Indavideón van fent csomó videó/rész.

2012. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ismerem és szeretem is, a Nickelodeon-on minden délután megy.
2012. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én imádom.  (mellesleg sztem nincs korcsoporthoz kötve, nézheti az 5 és nézheti a 18 éves is)

Igen, sajnos You Tube-on nincs sok magyar rész. De indavideón szinte az összes fent van.

Először, amikor láttam az első részét (3. évad 4. rész) akkor nagyon nem fogott meg. De 4 nap után már úgy repültem oda a TV-hez. xD Mindenkit imádok belple, és szerintem mindenki egy "külön egyéniség". Senki sem "átlagos" mindenkinek van valamilyen különlegessége.

Én a Nickelodeonon nézem, most láttam nemrég a teljes 5. évadot. :) Ééés: Hamarosan itt a 6. évad. (szerencsére)

Bárki bármit mond: az én szememben nincs jobb nála.

2013. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ismerem, nekem a kedvenc mesém,az róla az új ,hogy lesz 4.mozifilm meg winx 8.évad az lesz a world of winx de az még nincs leszinkronizálva,meg tudod nézniagyarul a youtuben d eha nem nézd meg indavideon ,szeretem a sorozatot ,jó véleményem van róla
2018. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd csak meg,fenn van youtuben,én is ott szoktam lesni
2019. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen szerelmes jelenetek miatt 12 a korhatár
2019. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!