Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen amerikai tv-csatornákat...

Milyen amerikai tv-csatornákat tudnék interneten nézni?

Figyelt kérdés

Angol tanulás céljából szeretnék sokat nézni ilyen észak-amerikai csatornákat, a műsorok témája végül is mindegy, olyan szeretnék nézni, amit a legtöbb amerikai néz, és persze online :D

Előre is köszike!


2012. ápr. 6. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami ott népszerű, az nálunk is nagyjából. Ezek a sorozatok, amiket az adás utáni pár percben már elérhetővé is tesznek. Például este főműsoridőben megy egy epizód, akkor nálunk hajnal 3-4 van, és általában 4-től már tölthetőek is a részek, felirat pedig van hogy már délelőtt van, vagy néhány napon, 1 héten belül.


A sorozatot három dolog miatt érdemes nézni: - nyelvtanulás, mert sokkal több dolog ragad rád, mint egy iskolában vagy tanfolyamon; - feliratozzák, tehát tudod is hogy miről van szó, és nem veszted el a fonalat; - ráadásul szórakoztat is.


A letöltéshez még csak regisztrálni sem kell sehova, mert publikus oldalra teszik ki a részeket, például eztv.it vagy piratebay, egy magnetképes kliens kell hozzá, például utorrent letölti neked.


______


Tévét fogni nem valószínű hogy tudsz, hiszen abból élnek meg hogy ott nézed először, nem pedig ingyen a neten. Ráadásul amikor ott megy a lényeg, mi akkor alszunk, az időeltolódás miatt nekünk hajnalra esnek azok az adások amiket milliók néznek. Még ha streamet is találsz, lehet nincs benned lelkesedés hajnal 3-kor leülni megnézni bármit.

2012. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ami ott népszerű, az nálunk is nagyjából."


Erős túlzás.

Nálunk nagyjából egy sorozat sem híres.

Hétköznapi ember nem beszél ilyenről, csak leül nézni az RTL Klub-ot.

Csak sorozatos honlapokon ismertek az ilyen sorozatok.

Pl. Sons of Anarchy, Breaking Bad, jelenleg futó 2 legjobb sorozat a tv-ben, a magyarok szerintem 99%-a nem is hallott ezekről, nemhogy nézi.


Na de ennyit az off-ról, most témához kapcsolódóan:

a legegyszerűbb letölteni torrent oldalról a részeket.

A legtöbb amcsi tv csatorna csak Amerikában érhető el.

2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom amerikait mennyire érdemes... Tudod...Időeltolódás :D Ha képes vagy éjjel felkelni, csakhogy megnézz egy Castle epizódot... hát :D

Ajánlom inkább az angol csatornákat: Itv1,Itv2 pl. én ezeket szoktam nézni. Rámész egy proxyval a csatorna honlapjára és rámész az élő adásra. ennyi :)

2012. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 igazad van, pontatlanul írtam. Nem is az átvett és leszinkronizált sorozatokra gondoltam, hanem arra hogy ami kint népszerű, az hozzánk is eljut és népszerű pont amiatt, mert leadás után világszerte elérhető, nem kell rá évekig várni (vagy éppen el sem jut hozzánk a többség). Mivel nem írtam bele hogy az eredeti nyelven letöltőkre + nézőkre gondoltam, így félreérthető lehet.
2012. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!