Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Csillag születik, X faktor, vagy Megasztár?

2012. ápr. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mega, Csillag születik, X-Faktor... nekem az utóbbi hatalmas csalódás volt, ahhoz képest, hogy hogy nyomták, hogy húú, amerikai műsor, meg ilyenek.
2012. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
szerintem csillag születik...énekest már sokat kerestünk...
2012. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
x faktor
2012. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wolf Kati, Tabáni István, Varga Viktor, Caramel, Tóth Gabi és Tóth Vera, dér Heni, Puskás Peti...

kb ők azok, akik fent tudtak maradni, nem? A többi hol van? Némelyik növeli a celebek létszámát, de a javuk a süllyesztőben... :///

Szerintem nem műsorfüggő, az csak egy ugródeszka mindannyiuk számára, a nagy munkát ők végzik hogy emlékezzünk rájuk és szeressük őket.

2012. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beszedes Krisztina válasza:
33%
X-faktor
2012. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megasztár. Caramel, Tóth Gabi, Rúzsa Magdi és Radics Gigi miatt. A Csillag Születikben és az X-faktorban hol vannak ilyen tehetségek??
2012. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

MEGASZTÁR csakis ;D

többiben semmi nagy nincs.

X-Faktor: Vastag Csabáról utoljára akkor hallotam, mikor a Fókuszban mondták hogy: A Taxi sofor aki kirakta az utasát mivel nem szerette Vastag Csabát

Szóval a tavaly elotti X-Faktoros nagy nyertes semmit sem csinált azon kívül hogy nyert ;D A Megasztár az egyetlen ami Magyarorszagon ér valamit, és tehetségkutató. :)

2012. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
X-Faktor. csak Mester Tamást átvinném a zsűrijébe ^^
2012. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!