Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor lesz örökre vége a...

Mikor lesz örökre vége a Barátok Köztnek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem fogy a néző.
2012. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ekkora nézettsége van, nem lesz vége!
2012. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha minden jól megy és hihetünk az aztékoknak, akkor 2012.12.21.-én
2012. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cspapa válasza:
Én is azt remélem már a jövő héten.
2012. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló már-már túl intelligens. Aztékoknak...

Gondold meg még ötször, és akkor majd megtudod, hogy hibáztál. Nem, nem mindegy. Törd még a fejed, ha már vicces próbálsz lenni. Jó. Nem tudod mi?



(lejjebb megtalálod)



még egy kicsit lejjebb



majáknak -.-



Mivel mindenki nézi (ha meg nem nézi, akkor meg csak tudja, hogy aktuálisan mi megy benne), ezért rosszul jöhetne ki az RTL ha lekerülne.

2012. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Magyarország egyik (talán lehet nem is kéne ez az "egyik" jelző) legnépszerűbb hétköznapi sorozata. Amíg ezt a címet tartják és emberek milliói nézik őket, addig tuti, hogy egy jóóóóóóóóóó ideig nem lesz vége. :)
2012. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Már csak azt nem tudom, miért zavar ez téged? Ha nem tetszik, nézz másik csatornát. Ha vége lenne, akkor is egy ugyanilyen kaliberű sorozattal örvendeztetnék meg a nézőket ebben a műsorsávban, ahogy más is teszi (lásd TV2).


Szóval ne nyavajogj a végét várva, hanem fogd meg a kapcsolót, és nyomd át másik csatornára/tegyél be egy DVD-t/fogj egy könyvet, és olvasgass!


Én pl. le akarom tölteni a Barátok Közt sorozatot, mert érdekel, de sehol nem elérhető sajnos... Már le is tettem róla, pedig közel 1 évig próbálkoztam vele. Így hát ennyi volt. Megnézem minden nap RTL most-on az előző napi részt, és ennyi elég is belőle. Sajnos ez egy letölthetetlen sorozat. :(

2012. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sehol nem elérhető?! WTF?

Csak úgy kíváncsiságból rákerestem egy pár oldalon:

nCore: 385 torrent szerepel ilyen néven;

Bithumen: 235 torrent

stb...

Ha jól tudom több mind 10 éve fut a sorozat, tehát biztos nem fogod megkapni az egészet max. csak akkor, ha bemész az RTL-hez és elkéred tőlük, de szerintem már nekik sincs meg..nameg oda se adnák :P

2012. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ma 10:12


Csak és kizárólag az eleje érdekel, az utóbbi 1-2 évre még emlékszem... Viszont szerepelhet akármennyi torrent, az eleje nincs fent sehol sem, pont az, ami hiányzik az emlékeimből.

2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha!
2020. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!