Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok a Csillag Születik...

Mit szóltok a Csillag Születik idei 12-es mezőnyéhez? Szerintetek jobb, mint a Megasztár6 tizenkettője?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A Megasztáréhoz képest mindenképp jobb. Hiszen sokkal színesebb, érdekesebb, hogy többféle produkció van, és nem csak "karaoké singerek".:)


Egyébként hová tűnt, az a mátrixos versenytáncos csapat? Be sem kerültek, nem is párbajoztak.. (holott szerintem jobbak voltak, mint a ruhacserélgetős versenytáncosok.)

2012. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
lehetne színesebb is a mezőny, túl sok az énekes.
2012. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
A Latin Karnevál az-az a Mátrixos csapat is bekerült a 12-es mezőnybe én úgy tudom ....
2012. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
07:54, a Latin Karnevál biztos, hogy nem az a csapat. Ők a válogatáson is ilyen ruha csiri-biris számot csináltak, a mátrixosok meg többen is voltak.
2012. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy erős mezőnyt hoztak össze idén. Sok színvonalas és egyedi előadó került be, engem kicsit meg is lepett most hogy megnéztem kik kerültek be a legjobb 12-be. Még talán nézni is fogom a műsort :)
2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Megasztárnál biztos jobb. Annál lassan minden színvonalasabb. Kicsit elszomorító a Csillag Születik számomra, hiszen megint talán 8 énekes produkció. Én táncolok, nyilván a tánccsapatoknak szurkolok. Táncon kívül van még sok egyéb más produkció ami nem kerül be, az énekes viszont igen. Én az énekeseket kizárnám a Csillag Születikből. Nekik ott a Megasztár, X-faktor...Most egy táncos vagy akármilyen más produkció, csak itt tudja magát megmutatni. Pl.: az az RSG-s nő a hulahoppokkal hihetetlen volt.Meg még lehetne sorolni. A jó, látványos produkciók kiesnek és megint egy énekverseny lett a Csillag Születikből. Nekem ez nem tetszik. Csak azt a (Azt hiszem) 2 tánccsapatot várom aki bekerült. Azt is felháborítónak tartom hogy párpalyoztatnak. Hogy vetsz össze egy latin csapatot, egy utcai csapattal akik idejük nagy részét a levegőben töltik szaltóval, flikkel....stb..2 teljesen eltérő stílus. Hogy mondod meg hogy ki a jobb?
2012. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a Megasztárnál nincs jobb. S szerintem a 12-je jó a Csillag Születiknek is és a Megasztárnak is :) Mindkettoben vannak nagyon-nagyon jok, és gyengébbek is. De én inkább Megasztár pári vagyok. De megnézem a Csillag Születiket is.
2012. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a csillag születik-et, pont azért, mert én inkább az énekes produkciókat kedvelem, a többi idegesít. a megasztár elég színvonaltalan, de most még mindig jobb, mint az előző. nekem eddig az utóbbi x-faktor tetszett a legjobban.
2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az előző X-faktor olyan erős volt,hogy semmi nem éri utol,A Megasztárt sose bírtuk.Abban maximálisan egyet értek,hogy az énekeseket ki kellene zárni a Csillag születikből.És az eredeti kérdésre a válasz:80% Puzsér Róbert miatt nézi.Mióta lezajlott a válogatás,már nem is olyan érdekes.
2012. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én is kizárnám az énekes produkciókat! aki kornyikálni akar, menjen a megába vagy az X-be!
2012. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!