Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észrevetted a drasztikus...

Észrevetted a drasztikus költségcsökkentéseket a Barátok köztben?

Figyelt kérdés
Pl: Repülőteres green//blue box-os jelenet... a Ádám gyerek balesete... Egyre szánalmasabb és sz@rabb az egész.

2012. ápr. 16. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az elején az volt.
2012. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

BK mindig is szánalmas volt ilyen téren (is), mindig hihetetlen gagyi odavetítések, stb.

Youtube-on homemade cuccok sokkal jobbak.

2012. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pl a repülőtereset nem költségcsökkentés miatt vették fel gree screenben, gondolom nehézkes engedélyet kérni, ráadásul nem egy hollywoodi szuperprodukcióról van szó, hogy nem tudom én mekkora hasznot hozzon. Amúgy én nem vettem észre ezeket a költségcsökkentéseket. De ha a már a green screen-nél tartunk...amikor a Zsófiék eladták a ruhákat a paicon az is olyan fura hátterű volt.Szaggatott, lehet az is stúdiós volt, vagy nem tom.
2012. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!