Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mindenkinél ilyen rossz...

Mindenkinél ilyen rossz minőségű a T-home IPTV?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt: adott volt egy 25/5 Mb -es kábelnet (vadi újan kiépítve az egész utcában és a házban is), ami mellé rendeltük, mert azt mondták: "ó, bőven elég rá ez a sávszélesség!"

Elvileg elégnek is kellene h legyen, de ezzel szemben ha megy akár 1 tv is a három közül a net max sebessége 4-6/2-3 Mb -re csökken, és ráadásul a nap nagy részében jóformán nézhetetlen az adás, mert percenként 2-3 v. több alkalommal szétesik a kép akad a hang. Semmi letöltés nem megy mellette!

Szerintetek mit csináljunk? Másnak is van ilyen rossz tapasztalata? Fognak ezzel egyáltalán valamit kezdeni?


2012. ápr. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd be a hibát. Szüleim vagy másfél éve nyúzzák az IPTV-t (3 tévével: nappali, háló, konyha) és semmi gond nincs vele. A net is megy a tévézés mellett rendesen. Náluk optikai hálózat van, azaz az optikai szál a lakásban ér véget.
2012. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, jó nektek! :) De én most azoktól kérdezném, akiknek mondjuk kábelnetük van, és ugyan ezt a hibát tapasztalják!

Persze be lesz jelentve, mert ez így nem állapot, 1 hete sem megy még, de már most utáljuk...sajnos!

2012. ápr. 21. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen netcsomag van(illetve a feltöltés 12,5mbit , de a TV letöltésen keresztül jön ugye..) , és nagyon jó a kép TV és netezés mellett is. Szóval jelentsd be!
2012. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, azóta már orvosolva lett a probléma!

Amúgy az egy kicsit szubjektív, hogy milyen a képminőség, mert szerintem a sat tv-s csomag után ez egy jókora hátralépést szenvedett el! Gondolom a technológia miatt van (mpeg 4 helyett mpeg-2 kódolás = kicsit fakóbb színek, mosottabb kontraszt, életlenebb kép).

Szóval részemről ez a csomag mindenképpen felejtős lesz, hacsak nem hajtanak végre némi technikai fejlesztést az idő folyamán... :(

2012. máj. 15. 01:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nincs az IPTV-vel jó a kontraszt jó a kép a hnagminőség jó nem fagy le az internet megy!Szóval nekem nagyon bejött!:)
2013. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!