Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » CSISZ-ben miért két produkciot...

CSISZ-ben miért két produkciot ejtettek ki az első adásban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hamarabb vége legyen a műsornak :D
2012. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.

Nagyon bele fognak csúszni a nyárba, mikor majd jön az igazi jó idő, sok szabadtéri lehetőség stb és nem lesznek nézők vagy csak kevesen.

2012. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És minden alkalommal ketten fognak kiesni? Vagy csak most az első adásban?
2012. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így előbb vége lesz, ki tudja, de szerintem most már csak adásonként egy produkció fog kiesni.Hiszen jönnek az új műsorok mint a Gazda, és ott már Lilura is szükség van, nehéz lenne össze egyeztetni a kettőt.
2012. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyáron mindenhol uborkaszezon van, és addigra vége kell hogy legyen a műsornak.

Amúgy a Gazda is ősszel kezdődik, nyár elején egy bemutató rész lesz csak belőle.

2012. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a múltkor a "párbajon" mindkét lányt tovább jutatták.(Jennifer,Bernadett)És egyel több ember volt mint ahánynak lennie kellet volna.Vagy valami ilyesmi.:D
2012. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az összes eddigi CSISZ-be kettesével estek ki... az 1. 2. és a 3. évadba is... és a végén ugye nem kettes döntő van, hanem 4es... :)
2012. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert jön a nyári szünet,az X-Faktor és a Gazda. Addigra véget kell érnie.
2012. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!