Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hiányoznak nektek a régi...

Hiányoznak nektek a régi mesék/rajzfilmek?

Figyelt kérdés

Nagyon régi mesékre is gondolok, mint pl a Lolka és Bolka,

Varázsceruza, Kockás fülü nyúl, Tv maci, Magyar Népmesék,

Vukk, Frakk, Mézga Család, Süsü, Dr Bubó ... stb.


És vannak újabbak is, amiket már régen megszüntettek a Nickelodeonon mentek régen, 1996 - tól kb. 2000 - ig

pl: Jaj szörnyek, Amanda show, unokatestvérem Skeeter, Kenan és Kel, Hódító hódok, Macseb, Héé Arnold, Fecsegő tipegők, a titkos templom legendái, Rocko, Clarissa, Ren és Stimpy, A garcia testvérek, a Jetixen három jóbarát és Jerry...


hová tűntek ezek a mesék???

mostanában mindenhol csak szamurájos, lövöldözős, agresszív meséket találok vagy Hannah Montana-t és ehhez hasonlókat!!! Valamelyik nap rendesen felsikítottam, mikor megláttam a TV - ben az egyik román adón a varázslatos iskolabuszt, persze nem értettem, de jó tudni, hogy lehet még látni a TV - ben.. A Süsü-t már olyan rég nem láttam,

hogy alig emlékszem már a szereplőkre... :(:(


Nickelodeon csatornánk ugyan van, de messze nem olyan már

mint régen egyáltalán nem játszák a régi meséket...:(


miért lehet ez??? nektek is hiányoznak azok a rajzfilmek,

amiken felnőttetek és helyettük agresszív "meséket" láttok??? Nincs értelme leülni és megnézni egy mesét a TV-ben komolyan mondom... ma már csak hülyeségek mennek és csodálkozunk, ha ilyenek lesznek a gyerekek.. -.-



2012. ápr. 26. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányoznak, mivel hiányzik a régi világ és így minden, ami arra emlékeztet, azt jelképezi. Én beiktatok néha olyan irodalmat, ami visszahozza kicsit azt a más, nyugis légkört. Pl Tamási Áront.
2012. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért nem nézed magyarul?

[link]

2012. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezeket a meséket én is nagyon szerettem(sőt néha még most is megnézem:P) pedig már 14 éves vagyok :)

A Mézga család a kedvencem!:)

Ugyan a legtöbb "mai" rajzfilm is tetszik, de ezek a régiek tényleg nagyon jók. A Nickelodeon mesékért, amiket felsoroltál, annyira nem vagyok oda. Nézd meg a youtube-on, ha már a TV-ben nem megy semmi értelmes, vagy az M1-en illetve az M2n is szoktak néha lenni ezek a régi mesék. Pár hete láttam pl a Süsüt, néha meg magyar népmesét.

2012. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tegnap 07:43 köszönöm a vidit :D megnéztem :P
2012. ápr. 28. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tetszenek az agresszív mesék!Annyira nem agresszív mind,van benne mókás rész is...Ilyenekre gondolok,hogy Dragon ball,Bleach,Soul eater,Kertvárosi gettó,Family Guy
2012. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a régi mesék tetszenek jobban, és a régi Nickelodeon. Azok a 90-es évek :)
2012. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy oldal, ahol jó és szép klasszikus rajzfilmsorozatokat lehet nézni! Itt van a listájuk a teljesség igénye nélkül:


A Nagy Ho-Ho-Horgász

Csip-Csup Csodák

Csipet-Csapat

Egyszer Volt… az Ötlet

Egyszer Volt… az Emberi Test

Fecsegő Tipegők

Frakk, a Macskák Réme

Frédi és Béni

Gumimacik

Hé Arnold!

Hódító Hódok

Kacsamesék

Kisvakond

Kérem a következőt! – Dr. Bubó

Lolka és Bolka

Maci Laci

Magyar Népmesék

Moha és Páfrány

Mr. Bean

Mézga Család

Nils Holgersson Csodálatos Utazása a Vadludakkal

Pom-Pom Meséi

Pumukli

Tom és Jerry

Vízipók-Csodapók

Ünnepi Rajzfilmek


Minden részhez leírást is írnak, és naponta frissítik az oldalt! Szeptemberben a 402-es terem és a Willy Fog kalandjai is felkerül, legalább is ezt írták a facebook oldalukra :)


A címe: [link]

2012. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az oldalt nagyon tetszik :D
2012. aug. 2. 18:18
 9/10 anonim válasza:

[link]


Itt is van pár :-)

2012. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A régi Nick, a régi CN, a Fox Kids, a Jetix és a régi Minimax voltak a legjobb csatornák.


Most:

Új Nick - kalap sz@rt sem ér

Új CN - egy-két jó műsor kivételével szintúgy

Disney Channel - a legelején még voltak rajta jó műsorok, azóta elk..rvultak

Új Minimax - értékelhetetlen

2017. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!