Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillag születik: Puzsérnak...

Csillag születik: Puzsérnak nem kell se Bartók, se Kodály, se Háry János?! És még ez nevezi magát kritikusnak?

Figyelt kérdés
Mészáros János Elek és a táncosok nagyszerűek voltak, de leszólta őket, mert ugye katonaságról szól.

2012. máj. 5. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennek a Puzsérnak semmi se jó, illetve egy valami: a mocskos szájú káromkodó rapperek. Madarat tolláról!
2012. máj. 5. 22:06
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak megjátssza az agyát, lehet csak az RTL kérdésére, a nagyobb nézettség érdekében.
2012. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kritikus, mit vársz tőle. :)


Amúgy olvastam egy interjút még anno vele kapcsolatban, abban kijelenti, hogy az operát elítéli, instant, szóval ez is az ok.


A rapper srácot meg azért szólta le, mert a múlt heti produkciójához képest ez roppant gyenge volt, legalábbis szerintem, mert mikor elkezdte, én már ott abbahagytam a nézést, mert az olyan típusú "én vagyok az ász" zenék nem érdekelnek, csak az olyan rapp-ek, amit pl. a múlt héten hozott össze.

2012. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Puzsér nem komplett, kit érdekel, hogy neki miért nem tetszik a musical vagy az opera?! Az a dolga, hogy egy bizonyos műfajon belül melyik produkció jó vagy rossz?

Nekem Juhász Marci nem tetszett, csak ordibál, de ez nem zene.

2012. máj. 6. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Puzsér véleménye sokszor megállja a helyét, de ahogyan kinyilvánítja azt, az indokolatlan felháborodottség, szemforgatás, neurotikus tünetek, az kritikán aluli.

Marci szimpatikus figura, gitározzon és szájharmónikázzon, csak ne énekeljen, pláne ne úgy, hogy csak üvöltözik.

2012. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Puzsér szerint "nem modern" pl. Bartók vagy Kodály? Neki az amerikai feketéket rosszul utánzó "rapperek" tetszenek? És ez még magyar kritikusnak nevezi magát?

Jól összevesztek Hajóssal és az utóbbinak van igaza, minősíthetetlenek Puzsér beszólásai.

Ami Juhász Marcit illeti, egyetértünk: ne akarjon énekelni az, aki nem tud, hangszeren játsszon, amit valóban tud.

2012. máj. 7. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
De utálom ezt a palit!Büdös paraszt.Felháborítóak a kijelentései.Valószínűleg azért van a műsorban,hogy növelje a nézettséget.Megdöbbentő hogy ezt szórakoztatónak tartják az emberek.Engem idegesítenek a megnyilvánulásai.
2012. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne süllyedjetek olyan mélyre... Ki tudja retúrjegyet váltottatok-e...
2012. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!